Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu al 12-lea transfer al verii! Mijlocașul a convins în probe și semnează cu „lupii galbeni”
0
Așa arată echipamentele Rapidului pentru noul sezon de Superligă! Imaginile au ajuns pe internet înainte de lansarea oficială
2
Iată câți bani cere Eddy Gnahore ca să semneze cu FCSB!
1
Universitatea Cluj și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2026-2027! Cum arată tricourile „Șepcilor Roșii” + reacțiile fanilor
0
Știri din fotbal internațional
Cifrele transferului lui Radu Drăgușin, devoalate!
0
Schimbare de antrenor în Premier League: a devenit al doilea cel mai bine plătit tehnician din campionat
0
Revoluția de 663 de pase » Brazilia - Norvegia a răsturnat o idee veche de un secol
0
Nu mai recunoaște Brazilia: „Echipa pe care o știam a dispărut”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
0
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
UDMR avertizează PNL, PSD și îl acuză pe Nicușor Dan că este pasiv, la două ...
Libertatea
„Am măsurat 20°C în Groenlanda”. Avertismentul unui celebru cercetător care ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Opacitate cronică în privința activității SPP. Numărul persoanelor care ...
Libertatea
https://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/gigi-becali-a-pierdut-procesul-cu-armata-f-c-steaua-trebuie-sa-plateasca-despagubiri.html Trebuia să știi și tu asta. Tocmai pentru ca sunt bani publici Becali trebuia să plătească (sunt și banii tai acolo). Dacă nu era cineva din armată sa-i recupereze rămâneai în pierdere. Cum să mai închiriezi terenul cuiva care nu plătește?
Rauplatnica,asa a spus talpan sau tu de unde stii... Atatürk Arena cat si gencea functioneaza din babi publici nu din banii lui Talpan sau ai primariei..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand o sa se joace acel derby o sa vedem ce va fi.
Nu chiar fara probleme avand in vedere ca societatea comerciala Fotbal Club FCSB SA este rauplatnica iar Steaua a fost nevoita in trecut sa-si recupereze chiria si utilitatile cu ajutorul instantei. Cine ar mai face afaceri cu o asemenea societate?
Daca tot isi bat joc de stadionul national ... mai bine invitau pe AC/DC ... si eram toti mai castigati !
Derbyul nostru de LEGENDA Steaua-Dinamo n-are deci unde sa se joace ca nici unii nici altii NU au un stadion al lor.. pot închiria Arena Nationala urmasa lu "23 August" dar uite ca daca e vreun concert gata nu mai joci aicea descurca-te baiatule nu e problema mea ca tu nu ai stadion nici acuma in 2026.. si unii zic ca avem prea multe stadioane, ca e risipa de bani pentru arene sportive.. pai daca sportu n-are loc de muzica ce "arena" mai e si aia..
Amice ... bati campii !!!
Dar de ce concertele sa nu pot sa se desfasoare pe stadionul Ghencea ?!? Este destul de mare si nou ?!? Trebuie neaparat pe stadionul National sa se desfasoare toate evenimentele de vara din Bucuresti ?!?
Probabil ca vor obține dreptul de a juca pe Steaua!Dar fcsb de ce țipa?E așa sigura ca va intra in play off?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.