Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, analiză despre ce urmează în mercato: „Vreau să câștigăm pe partea fizică. Jucătorii probabil vor pleca la orice ofertă apare”
0
Georgia - România, amical la revenirea lui Gică Hagi la națională » Echipa de start „tricoloră”
28
Impresarul lui Kennedy Boateng anunță: „Gata, a semnat”
1
Marica PLEACĂ de la Farul dacă se întâmplă asta: „Fraier n-am fost niciodată! Mă voi retrage, e clar”
3
Știri din fotbal internațional
Harry Kane a anunțat condiția pentru a câștiga Balonul de Aur: „Cu siguranță!”
0
Victor Pițurcă șochează: „Eu aș legaliza oxigenarea sângelui” + Și-a numit favoritele la Mondial
6
Starul lui Cristi Chivu și-a lansat un joc video online » „Încearcă să-ți servești coechipierii!”
0
Protest original contra patronului clubului » Fanii s-au hotărât să cumpere spațiu publicitar în Time Square!
0
Lifestyle
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
31
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
3
Cine câștigă Campionatul Mondial de Fotbal din 2026? Ce spune ...
Libertatea
ONU avertizează: „Pregătiți-vă pentru El Niño”. Fenomene extreme sunt ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Cine este polițistul din Piatra Neamț omorât pe stradă de propriul fiu. ...
Libertatea
La faliment nimeni nu e special!!
Ce am scris eu n-are legătură cu ce ai răspuns tu. E clar că nu știi ce înseamnă noțiunea de FALIMENT!! Că tot ai pomenit de procesul de la Timișoara, ai văzut cu câte societăți a participat Mititelu? Toate erau Craiova Maxima...!!! De ce crezi că Mititelu nu cere palmaresul în instantă? Nu ți se pare calea cea mai scurtă și cea mai sigură? Pentru că efectiv nu are cum, odată ce a dat faliment și asta e o societate nou nouță... Nici nu o să-l ceară vreodată, ar pierde la prima înfățisare, nici nu l-ar băga în seamă cineva.
Forza Stiinta!!!Forza FCU1948!!!
Și da, Mititelu este mai special! Pentru că nici o echipa ,din cele menționate de tine nu a fost dezafiliata!
Pai are potecuță! Mogoșoaia ta,a jucat împotriva acelei echipe!
Dincolo de nuanta evident tendentioasa data de scribul gsp-ist articolului, se poate retine esenta lucrurilor, anume ca atat antrenorul cat si patronul vor ca Stiinta sa faca performanta. Asta e tot ce conteaza! Acum nu ramane decat sa se inteleaga asupra detaliilor.
Tintare atunci a fost universitatea craiova, ce legatura mai are mititelu cu echipa aia dupa faliment si dupa 4 ani de inactivitate? La fel a dat faliment si penescu la arges, si moraru la rapid si capra la petrolul si multi altii, s-a mai intors vreunul tintare? Sau mititelu e mai special tintare? A pierdut tot din vina lui tintare asta nu intelegi, a facut alta echipa ,sa fie sanatos , i-as ura succes daca si-ar urma drumul lui separat dar trebuie sa te inveti si tu mai tintare ca sustii fcu mititelu si atit
trebuie curatenie ... au si slabiciuni destule in lot
Dar tu ce ai făcut între 1991-2013?Cu cine ai ținut?
Esti facut praf prietenas. Te mai intreb o data ce ai facut intre 2013 si 2017 ?, ai avut ani sabatici de fotbal si de craiova? Ai redescoperit craiova dupa 2017? Esti mult mai limitat prietenas , nu vrei sau nu poti sa intelegi multe lucruri. Lasa visele ca nu se vor implini, daca vrei sa te minti singur n-ai decit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.