Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat primele 3 transferuri ale verii » Toți au semnat până în 2029
2
FRF râde de Mititelu, după verdictul CEDO: „De peste un deceniu, demersurile lui sunt respinse ca inadmisibile de instanțe”
1
Cine va apăra poarta Universității Craiova odată cu venirea lui Răzvan Sava » Se pregătesc schimbări în Bănie
0
Dispar mașinile VAR! Tehnologie de ultimă oră implementată în Superliga: „De la primul meci oficial”
7
Știri din fotbal internațional
Start în Cehia - Africa de Sud, a doua rundă din Grupa A » Cine pierde e ca și eliminată
3
Jucătorul Craiovei îi dă o mână de ajutor lui Dinamo Kiev: „Atenție la Lukic! Sunteți favoriți cu U Cluj”
0
Grecii anunță: „Răzvan Lucescu s-a despărțit de PAOK”
0
Concluzie șocantă, după ce au monitorizat avionul privat folosit de Infantino pentru deplasările de la Mondial
0
Lifestyle
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Filmul noului eșec al Guvernului Veștea: cum a reușit premierul desemnat ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat și a strâns 10.000 de like-uri pe Facebook în 15 ...
Libertatea
Vezi ca "Relegation Play Offs" e pe alta pagina! :)))
Corect! Balaj e no. one! In plus, lasa si jocul f. liber, nu fluiera la orice adiere de vant ca Tudor!
Sa-i picure mierea fluierul lui Serea =)) Propun sa fie adus Deaconu-bricheta, ce sa ne mai complicam cu vrajeli de-astea. 3-0 pentru FC Saivanul la masa verde si cu asta-basta.
astra *** 2 0 din cupa mamaligii cemmfuse?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Buna ziua ...sunt suporterul variantei ,,surpriza'' in persoana unui oficial strain dar consacrat;)..asta pentru a evita situatiile conflictuale si nasterea unor supozitii nefondate la finele partidei si al campionatului:)
Balaj cel mai bun arbitru din Romania!
steaua nu a furat niciodata...esti doar tu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cel mai bun arbitru sezonul asta a fost de departe Gaman.... El ar trebui sa arbitreze,chiar de va gresi,macar eu unul personal,nu l as suspecta de rea vointa.
:)))*** :)))imi vine sa rad ..*** ce sunteti ....eu chiar sper sa va fure sti cum cum ati furat voi cu tudor si deaconu meciuri
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
oricum vom fi macelariti de orice arbitru...nu mai conteaza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.