Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Ce si-a pierdut 5+tele-meaua? ... poate ciobanul! Restul e CAN-CAN!
Si apropo de "Roman", Romanul nu mai este unit de cand a fost tradat de Generalii din Armata Romana, culmea majoritatea Olteni, si culmea au instaurat direct in fotbalul Romanesc o boala de club numit steaua.
Acei "fani" asa zisi "suporteri", astepta semnalul de la cei care conduce RAPIDUL din umbra. Semnalul plin de ceva sticle de vodka, apa, bani, etc... Asa cum se asteapta la 5teaua asa zisa "branza" unui b+i.sn.itar ...de printre gratii.
e regretabil ce se intampla la Rapid dar unde sunt acei suporteri infocati care mancau stadionul la derbyuri ,din pacate si ei sunt romani iar romanul nu este unit ,nu am vazut nici un protest din partea lor ,nimic ,suporta aceasta mizerie de doi ani si tac dar se uita in curtea altora ...asta e romanul !
e ocupat cu perfectarea si finalizarea marelui transfer Boukacka!:)))))
Sabău se crede probabil în Sala Regatului şi bate câmpii. "Te salvezi fără probleme" dacă ai jucători "valoroşi"... Nu zău, Pocăilă? Valoroşi ca Goga? Să recuperezi 7 puncte şi 6 locuri cu jucători liberi de contract antrenaţi doar 5-6 săptămâni e aproape imposibil. Măldă şi Pocăilă ar trebui să tacă iar Conducătorul Gheorghe să nu mai promită degeaba, că se face de râs ca Ponta.
Din pacate, tot mai multe echipe de traditie isi peird identitatea..altele dispar....nasol moment, pt toti.
si,uite asa, se intoarce la Astra,ca tot a plecat Narcis Raducan... te doare bila ce tiganie e in campionatul asta...
Unde este legenda_visinie sa ne explice el cum si-a pierdut Steaua culorile, palmaresul si alte ineptii de genul cu care ne-a obisnuit pasaroiul.
Nu te contrazic, nu sunt nici jurist nici economist, DAR TREBUIE INCEPUT CEVA, altfel cum ? Un proiect pe termen lung asta-i sigur, dar daca este o solitie de ce nu ?? asa ce facem ?? asteptam bulele de aer de la Moraru ? Nimic nu s-a facut peste noapte, dar trebuie mai intai sa incepi ceva, si un copil inainte sa alerge se ridica timid in picioare, face primul pas, mai cade, se ridica, altfel nu va invata sa merga niciodata. Spunem prea greu, prea complicat si asteptam CE ? In 21 Decembrie la Intercontinental baietii aia de pe baricade daca spuneau la fel si plecau acasa ?? Voi astia tineri ar trebui sa credeti ca totul se poate, deschideti aripile si zburati !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.