Alte știri din fotbal
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
0
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
6
Știri din fotbal internațional
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Dezastru pentru Rădoi la primul meci pe bancă
6
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Gicule.....nu este dat afara se pare ca nu este in lot pentru meciul cu CFR. Nu poti da afara un jucator asa ca vrea unul si altul.
sunt scuzati, au zis, se pare :)) se pare ca si ei mananca ..o paine.:)
asta e petarda fumigena a la gsp. hoban nu e de dat afara.
GSP-isti astia fac parte din familia Antenelor......dezinformatori de cel mai inalt nivel.
astia au prea multi romani si tot atat de multi fundasi ca isi permit sa dea afara unul de valoare da mai bine ramane super menegerul ca ala e de baza si probabil ca Hoban o fi avut dreptate ca din cate il stiu eu e baiat la locul lui concluzia: niste jigodii !
mizerii...ca de obicei. asta e fotbalul.
Normal, in acest moment sunt de aceiasi valoare...!
Dar Juniorul nu are nici un cuvant de spus ? Este totusi jucator de nationala...! Sau ne mint astia de la GSP iara-si ...?
mai e un ruman care isi zice antrenor sanchi
Un roman mai aveau aveau si ei in echipa aia si l-au dat afara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.