Alte știri din fotbal
Avem cifrele! Jumătate din țară a urmărit la TV meciul Turcia - România, din barajul CM 2026
0
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Schimbări masive în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
0
Fostul antrenor din Superliga dă cu barda: „Am ajuns să ne purtăm cu ei precum cu ouăle de Paște! Ne mâncau kosovarii ca pe mititei”
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Aceeasi trepadusi ,angajati la stat sau "politicieni" , care l-au ajutat pe Cirtu sa creeze CSU, pun regulile astea ***. Este foarte clara incompetenta si lasitatea cu care trateaza problema covid. Are dreptate Cirtu . Din pacate partea cealalta a incompetentei si hotiei , nu vrea sa o vada pentru ca a fost el avantajat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atât de. p_r_o_s_t pe cât ești, nici mai mult, nici mai puțin!
ia citeste aici ..scuze ca nu iti raspund imediat ,acest link e pt toate conturile tale care ma abordat ..raspud tarziu ca nu dorm sau sunt lipit 24din24 ca tine fara viata sociala fara sa stii daca a nins plouat sau e soare afara sa afli totul de la meteo https://www.hotnews.ro/stiri-coronavirus-23725469-filmul-contagion-bill-gates-pandemia-covid-19.htm
De ce ca mi-am dat seama ca FC fcsb este o impostoare ... ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A ajuns si asta medic!!!
Când debitezi prostii cenzură este acceptată. Tu trebuie sa fi cenzurat pe viață.
De stie cum Donald a numit acest virus “chinezesc “ si nu s-a oprit niciodata din aceasta conotare. Ciudat este un articol din Presa in care China incearca sa plaseze in carca Italiei provenienta virusului, incercand sa arate ca inainte de Wuhan, in Italia de descoperisera tulpini ale virusului in plamanii unor bolnavi de cancer pulmonar. Trump cat si Marea Britanie au spus clar ca o sa traga China la raspundere si sa o puna sa plateasca daune financiare! Joe Bidon asta nu zice absolut nimic la adresa Chinei si imi pare ca tacerea USA este conspirativa! Imi doresc sincer sa nu cada Italia in aceasta capcana politico-economica!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La parastasul fcsb pe când?... este ca toți erau morti de covid?... acum un an erau emisiuni întregi cum se moare in România de cancer, se corbea de liste de medicamente ... ca romanii n-au acces la tratamente moderne... de formularul nu știu care cu care se pleca la tratament in străinătate... in schimb ce sa vezi... in România de azi se moare numai de covid... mai sunt unii care chiar pun botu... ba pescarilor sa ștergeți ma acest cimentariu deși in România cenzura de orice fel este interzisă de Constituție
Este uluitor nivelul de prostie al unora de pe aici! Culmea e ca ei tin mortis sa o si arate..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.