Alte știri din fotbal
„Știu ce înseamnă Dinamo” » Fostul căpitan Alexandru Răuță s-a întors printre ai lui: „M-a atras proiectul”
0
Nici lui nu-i vine să creadă ce se întâmplă cu CFR Cluj: „E pentru prima dată de când sunt eu aici!”
0
Gigi Becali, la două zile după ce amenința că merge în Parlament pentru Joao Paulo: „Gata! S-a rezolvat!”
0
Daniel Pancu, după a 4-a victorie din 2026: „Era ceva de nedescris în cuvinte”
0
Știri din fotbal internațional
Perla pentru care Jose Mourinho are „o slăbiciune” a scris istorie în Youth League
0
WOW! Internaționalul român îl face zob pe marele Seedorf: „Jucător de clasă mondială, dar DEZASTRU ca antrenor!”
1
Un înalt oficial al Uniunii Europene îi răspunde dur lui Gianni Infantino, care a deschis ușa Rusiei: „Nu totul este negociabil”
0
Pariul câștigat de președintele lui Inter cu Cristi Chivu: „Suntem unicii în Serie A”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Mai mic și mai scump decât cel din Ploiești. Mult mai scump ...
Pentru septimiu din codru : daca ai avea mai mult decit 2 neuroni in dovleac si ai fi avut niste parinti care sa iti dea ceva in cei 7 ani de acasa ( poate la stina), ar fi meritat sa port o discutie cu tine, dar asa, de unde nu-i nici Domnul nu cere.
Pentru septimiu din codru : daca ai avea mai mult decit 2 neuroni in dovleac si ai fi avut niste parinti care sa iti dea ceva in cei 7 ani de acasa ( poate la stina), ar fi meritat sa port o discutie cu tine, dar asa, de unde nu-i nici Domnul nu cere.
Normal, nu mai este primar PSD în Tîrgu Jiu, nu se mai termină stadionul. Ce dacă s-a făcut bună parte din el? Las' că s-a făcut la Turnu Măgurele, un oraș de fomisti actualmente, oraș în care Combinatul Chimic e pe butuci, majoritatea oamenilor lucrând acolo. Da' are Dragnea junior o echipă acolo la Liga a III a și trebuia stadion. In orase cu ceva tradiție în domeniu nu se fac stadioane. Si la Tîrgu Jiu stadionul a început pe megalomania lui Ponta, era deputat de Gorj, a picat pisicul în dizgrația drăgnească, coroborat și cu faptul că nu mai e primar PSD acolo, se lasă neterminat un stadion început cu surle și trâmbițe.
NU-I pacat sa se joace in ligiile inferioare pe asa stadion frumos?
Și cine joacă? PSDragnea cu IPS Andrei?
Eh...stai ca urmeaza cele din Bucuresti...
Cu cat s-au "lalait" mai mult lucrarile cu atat a iesit mai scump...
SOSON Vilmos, cand s-a hotarit sa se faca investitia pentru stadion , Pandurii erau in liga intai ! Ca au picat in anul urmator nu mai e vina politicienilor , asa a vrut draku' ! Tu ce faceai ? Dadeai ordin sa se darime jumatate ?!? Ba , dar mai ganditi si voi putin cu capul vostru, ba ! Scoateti panglici de hirtie pe gura ca la circ, nene ! Sa faca atletism pe el ,ca are si pista ! Concerte, spectacole, ce fac si alte orase cu stadion si spatii comerciale sub tribune !
Bună ziua. Foarte straniu, stadion renovat cu o capacitate redusă, beneficiind de facilități infime la un preț destul de piperat. Spre exemplu construcția arenei Cars Jeans ( ADO Den Haag ) a costat tot atât ( 27.000.000 € ) dar e superioară din toate punctele de vedere.:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.