Alte știri din fotbal
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
La câteva ore după FCSB - Fenerbahce, Mihai Stoica vine cu vești groaznice: „Va suferi o intervenţie chirurgicală!”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume!”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Sa citesti articolele lui stiucan despre Steaua e ca si cum ai asculta discursurile lui hitler despre evrei: multa ura si prostie
da ,ca la voi inca nici nu a inceput !:))
VOTATI STIUCAN PENTRU PRESEDINTE!
bai Mos *** ,aCUM TE CREZI SI ziarist?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu Stucan , nici altcineva, decat Gigi Becali a numit acel meci omenie ! De la Dinamo nu a iesit nimeni sa zica ca au omenit pe cei de la Viitorul...Ce tot loviti in Stucan? Cand patronul vostru a spus clar ca ia d-at meciul lui nasu ??? Sunteti penibili ! Viitorul joaca cel putin de la egal la egal cu toata lumea, bate pe Dinamo pe unde ai prinde, pe toti ceilalti, iar cu Steaua are 10 infrangeri consecutive...unele la scor de maidan....ma laso...ma miroase ! cat de proshti sa fim ? Nu stucan e vinovat...bravo lui ca are sange in ..instalatie...vinovati sunteti voi cei ce depsasiti penibilul incercand sa spuneti ca america e parte din europa !
Ştucan ăsta tot bagă băţul prin gard, poate, poate, pierde Steaua. Degeaba !
Ca sa nu mai spun ca amaratii de la Craiova, si echipa adevarata, dar si clona PSD-ului, n-au mai batut Steaua de mai bine de 15 ani. Sunt mai bine de 20 de meciuri de cand nici dezfiliatii lu Mititelu, dar nici echipa Craiolgutei n-a mai obtinut nicio victorie, doar un amarat de egal. Stuicane scrie ma, pramatie, si despre acest aspect!
Oricum nu inteleg, cum de GSP-ul publica un articol al unuia dar afara chiar de Gigi Becali. Adica, sa intelegem, ca prin publicatea acestui articol GSP ne asigura ca e lipsit de orice forma de subiectivism ? Balbaitul, pur si simplu, nu are cum sa fie obiectiv cand vorbeste de Steaua lui El Ciobandante...Avea credibilitate nelimitat mai mare daca ar fi fost postat de oricine altcineva.
Nu ști fraiere, că la voi se termină totul . :))))))
hehehe:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.