Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, euforic după câștigarea titlului: „N-am pus un gram de alcool în gură” + „La 2-0 am plecat. Am stat în mașină”
0
Când se dispută FCSB - FC Botoșani, semifinala pentru Conference League
0
Craiova continuă sărbătoarea » Autocarul a ajuns la bază
5
Universitatea Cluj vrea să facă primul transfer pentru cupele europene: unul dintre cei mai buni mijlocași din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Federația din Kiev a numit primul selecționer străin! » Înlocuitorul lui Rebrov e asistentul lui De Zerbi
0
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
1
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Pai la ce contracandidate sunt....ar fi si culmea sa nu-l ia....Jiji, ca in fiecare an, ia tot ce e mai bun din tara. Asta nu creste valoarea lotului, dar slabeste valoarea adversarelor. Adevarata valoare e in Europa, acolo sa vedem ce face. Aici e deja campion, pentru simplul motiv ca nu are cine sa ia campionatul. Dinamo nu baga bani, CFR ininsolventa, Astra se destrama, Craiova e o echipa de duzina a unei primarite teribiliste....
La cati bani a bagat Gigi si la "uni" si in transferuri cred ca si Helmut ar castiga campionatul.
Cu lotul asta sau cu arbitrii astia ?
ingamfatule lasa lotu` ca si asa ai ce vrei; nu spui mereu ca nu te intereseaza mijloacele prin care sa castigi? rezultatul joci mizerabil si castigi numai cu arbitrii meci de meci ! RUSINE
si daca mai ai si 2-3-7 de-alde tudor si petrescu deja e joaca de copii))))
Campionatul îl LUAȚI CU ARBITRII CA DE OBICEI NU CU LOTUL !!!!! Hoților *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e frustare ... stiu,dar cand ne-au furat arbitrii in meciul cu echipa lui negoita (acelasi radu petrescu) si cu echipa lui iulius muresan,cefere (acelasi balaj,care meci de meci ne fura ca-n codru...execplu fiind meciurile cu echipa lui ionut,fratele lui robert si cu echipa lui ninel-pariorul) ... atunci va bucurati (telespectatorilor --- fani ros'albi,alb-visinii....etc)
Pe "tactu" becali si pe arbitrii nu-i socotesti, INGAMFATULE?
Alta mostra din putul gandirii lui Craitoiu: Subtitlu: "DE AZI PREGĂTIRE ÎN ANTALYA" In text: "Staff-ul vicecampioanei va pleca miercuri în Turcia pentru următoarele opt zile." Cu alte cuvinte, azi (marti) incep pregatirea, dar pleaca miercuri (maine) in Turcia.!....-:) Unde mai pui ca dupa mintea gazetarului, in Turcia se va duce numai staff-ul, adica cei din conducerea Stelei, jucatorii raman sa se pregateasca la Bucuresti (STAFF, staffuri, s. n. Grup de persoane cu atribuții speciale, de conducere a unei întreprinderi, a unei organizații etc. – Din engl. staff.)...Mai sunteti, neamule!..-:)
vezi ca a inceput scoala si tu pierzi timpul pe gsp :)). ai avea ocazia sa inveti multe, chiar si in clasa a 4-a poti invata despre gurile de incendiu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.