Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
1
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Bayern - Real Madrid, returul „sferturilor” Ligii Campionilor: echipe probabile cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » Dialog cu Ancelotti
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
3
Arsenal - Sporting, retur pe „Emirates” în sferturile Ligii Campionilor » Echipele probabile
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
subscriu !
Trebuiau sa aminteasca si de calificarea pierduta in ultimele minute in dubla cu Anvers(0-0, 1-1). Probabil la capitolul "noroc" sunt incluse grupele de pomina din Liga Campionilor sau faptul ca dupa dubla cu Anderlecht din turul II al Cupei Campionilor a inceput sa fie aplicat sistemul capilor de serie.
de ce i-a lasat echipa la cheie? L-a dat cineva afara? Ca Becali nu i-a facut viata grea, nu prea facea pe atunci. De ce a plecat? Daca stia ce performanta va face echipa lui si ce prestigiu va acumula ca antrenor, crezi ca mai pleca? Stii ce performante a avut Protasov inainte si dupa Steaua? Un antrenor mediocru, care a reusit performanta sa fie eliminat de Rosenborg.
Ziaristi de 2 bani, voi vreti neaparat sa fiti penibili? Nu ma mai obosesc sa va dau si argumente.
asa incredere a avut Protasov in echipa formata de el, incat a plecat. Ca sa fie demis pe banda rulanta de atunci incolo, n-a miscat nimic pe la nicio echipa. Ce-i amuzant e faptul ca vorbesc despre performanta internationala niste suporteri a unei echipe care a facut ZERO puncte in Europa. A primit 20 milioane de la Uefa si s-a prezentat sub orice critica. Taranism tipic romanesc, esti invitat la bal, ti se da si bani ca sa-ti iei un costum, dar tu te duci in chiloti. Comentati voi de hOtelul vostru daca evolutia Stelei va dezgusta atat
Dureros trecut. Sa ne bucuram de prezent. Mai e mult pana departe, dar suntem pe drumul cel bun.
@circo 1. Cate goluri a dat Steaua ca aseara? Raspuns pentru tine: cel de aseara. Care sunt restul? 2. Spui ca sunt exceptii? Depinde la ce te raportezi. Autogolul de pe Bernabeu a fost tot exceptie? Dar tragerea la sorti cu Galatasaray din turul CL? Daca nu stiai, Galata nu era cap de serie, Steaua a fost si atunci in urna capilor de serie. 3. Ce vrei sa faca Steaua sa fii tu multumit? Sa ceara sa nu mai fie in urna capilor de serie pentru ca a facut puncte? Ce au facut ceilalti din Romania, au plicat cu formatii puternice sau mai putin puternice, chiar no name-uri si tot nu s-au calificat. Diferenta este ca Steaua s-a calificat. Asta e v-ati luat dupa borcea, o adevarata valoare.
Protasov i-a lasat echipa "la cheie". Steaua a castigat in deplasare si a facut meciuri proaste acasa. Cu Oli a inceput perioada de anti-fotbal/mica ciupeala/fotbal defensiv. "Opera" sa a fost desavarsita de "legendele" Hagi si Lacatus care au umplut lotul de nulitati venite pe sume mari de bani. Am reinceput sa jucam fotbal odata cu Ilie Stan.
Nu mai dezgropati trecutul.
corect.a luat titlul si a ajuns in semifinale cu o echipa formata de 2 ani de zenga si protasov si jucand din inertie.a urmat un sezon intreg, 2006-2007, administrat numai de el, si "rezultatele" se vad: locul 4, prima infrangere acasa in fata lui dinamo in campionat dupa 1989, cel mai slab atac tot de atunci.A fost primul antrenor care a acceptat sa se bage ciobanul peste el, dandu-i apa la moara.El il prefera pe lovin lui elton...vorba ta, la camile e numai bun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.