jalemare
jalemare  •  09 Decembrie 2013, 15:52
Postat de misucfr pe 09 Decembrie 2013, 15:48

CFR a jucat cu Bayern in grupele Champions League, care este marea bomba ? Un fas !!!!

deplasarea de la Munchen a fost istorica, si acum mai vorbesc suporterii de meciul ala... CFR-ul a facut un meci bun, a inscris patru goluri si a pierdut cu 3-2.

corectu
corectu  •  09 Decembrie 2013, 15:52

Craciunescu si Porumboiu au spus ca nu au fost penalty-uri.Daca nu credem nici in specialisti,atunci credeti in prosport care mai apar odata pe saptamana,de credibili ce sunt.Arbitrul a gresit ca nu l-a eliminat pe Pintilii in prima repriza si pe Cooper in repriza secunda(acesta trebuia sa ia galben la gestul nesportiv asupra lui Gardos).

jalemare
jalemare  •  09 Decembrie 2013, 15:50

nu prea cred in povestile voastre asa ca ma duc maine la meci :))

thumbzilla.
thumbzilla.  •  09 Decembrie 2013, 15:50
Postat de lollol pe 09 Decembrie 2013, 15:24

o sa fie cea mai mare organizata vreodata pentru locul 2 :))))))))))))

iar te balbai m1logule? :))))

misucfr
misucfr  •  09 Decembrie 2013, 15:48

drunk_driver
drunk_driver  •  09 Decembrie 2013, 15:48

De obicei dinamo e adepta amilcalelor "de lux Steaua ii intalneste in meciuri oficiale !!!!!

voicu_p
voicu_p  •  09 Decembrie 2013, 15:45

0-6 scor de cabaret

codrutz_18_2007
codrutz_18_2007  •  09 Decembrie 2013, 15:41

Si eu care credeam ca vor juca cu o echipa formata numai din arbitrii romani. Gen, all stars al cavalerilor nostrii in negru :))