Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Pe banii lui...
Urmeaza sa spui ca esti schizofrenic si culegi capsuni?! (intrebare...)
Ai si nu ai dreptate....valoarea celor doi e certa, dar Geraldo are o anumita varsta, iar Chiriches si Gardos sunt tineri- daca nu sunt folositi mai bine nu-i pastrezi.
ciobanul e de alta parere nu va pastra sigur pe geraldo,de aia a venit chiriches e vorba de sala ,pe iliev il mai tine ca i-a bagat milioane in buzunar cu tska
nu vine ma nici un wesley stiu eu am vorbit cu cineva de acolo
ciobanul iti spun eu ce are in cap sa nu plateasca salarii marii ,adica gardos chiriches va fi noul cuplu de la steaua
320.000 Geraldo , mai pune ciobi 80.000 si are salarul lui Wesley .
sa plece geraldo are salariu mare si vine chiriches nu ar avea unde sa joce
Le-as prelungi contractele amandorura,au valoare,au experienta.Nu te poti baza doar pe Gardos si Chiriches pentru ca sunt tineri si sunt inconstanti.In schimb pe un Iliev te poti baza mereu,pe un Geraldo la fel,iar Geraldo este si o persoana importanta in vestiar,cel putin asa pare din afara.
Amindoi ramind la Steaua .Nu pleaca nici unul pina la vara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.