FOTBAL » LIGA 1 » CSMS IAŞI - STEAUA, ASTĂZI, ORA 21:30, ÎN DIRECT PE DIGISPORT1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat noul fundaș: „Bine ai venit, Martin!”
2
Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3
0
FC Argeș a pus ochii pe unul dintre cei mai apreciați străini din Superliga
0
Moment halucinant la conferința lui Gigi Becali! A pălmuit un jurnalist: „Șterge facebookul!”
13
Știri din fotbal internațional
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
0
Seattle vrea ca Egipt - Iran să fie „Pride Match”, Federațiile se opun vehement: „FIFA să ia măsuri!”
0
Jed Spence dă vina pe religie pentru gestul controversat de la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
4
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
prea multe ... (puncte puncte puncte),consulta un psihiatru
ok, vorbim diseara. dar eu am un avantaj, oricine bate eu o sa am un motiv de bucurie.
Inca ceva..am jucat cu cele mai puternice echipe si este f bine ca nu s-a distantat nimeni de noi...oricum am pus la pariuri 1x :)tine minte ce zic :) SUNT SIGUR CA AZI NU LUAM BATAIE :)
Or fi fost oferte nu zic nu, plus aia de la Cotnari..dar, repet...daca cineva ar fi vrut sa faca la Iasi o echipa puternica, ar fi facut exact ca Paszkany de ex...nu vrea Nichita sa dea echipa? F bine...unul cu bani, putea face o echipa NUMAI A LUI :) Ai dreptate, sunt echipe mai slabe ca noi..severin, b-ta ceahlaul, etc..avantajul este ca noi, am scapat de meciurile grele, acum tre sa facem pcte cu echipa de calibrul nostru...
oricum ar fi, oferte au avut. iar echipa, cred ca suntem amandoi de acord ca in starea actuala nu are prea multe sanse sa ramana in A. singurul ei avantaj ar fi ca mai sunt si altele in stare jalnica ca Severinul, Bistrita si poate si altele.
De la Porumboiu?? Neah..aia a fost o fumigena aruncata de Porumb, pt a forta autoritatile vasluiene sa acorde facilitati..Daca Porumb ar fi vrut cu adevarat sa bage bani la Iasi, ar fi luat o echipa din liga 3 asa cum a facut cu Vaslui, cand a luat pe Metalul Galati..de fapt, FC Vaslui este Metalul Galati..
lasa...stii ca a avut oferta de la Porumboiu inainte ca acesta sa ia Vasluiul? Stii ca a zis ca nu o da decat daca ramane cam 50% la primarie? E revoltator ce s-a intaplat acolo. eu vad fotbalul ca o bucurie si un sport. ca tin cu Steaua si apoi cu Iasul, sincer nu cred ca is singurul dar e parerea ta, o respect. In ciuda acestui fapt eu sper ca Iasul sa se salveze de la retrogradare, dar inca, nu vad cum. Poate Ciobi asta o face ceva mai mult decat Popica. Totusi si Wenger sau FErgouson daca vine, fara jucatori nu prea au cum.
Eu cred ca la ei, nr de "dusi" e cu mult mai mare ca la noi...noi suntem pui, pe langa aia...oricum, ca tine sunt in Iasi f putini...e pb ta ca tii cu steaua...vezi ca se spune madrileni...in fine...repet...tii cu steaua...pb ta, dar ar trebui sa tii intai cu Iasul apoi cu aia...si ce daca nu a avut Iasul, performante??Cu nichita iti dau dreptate...dar trebuie sa recunosti ca, datorita lui am avut fotbal de liga 1...ca o foloseste pt campanie, asta e....dc nu a folosit-o si porcul de simirad??ca ala a lasat echipa sa ajunga si in C...
Eu personal am vazut imagini chiar la un promo pe digi, cu suporter madrilist cu fularul din peluza Barcelonei, inconjurat de catalani. Ma indoiesc ca era trucata. Repet, nu ma indoiesc ca si la ei sunt dusi, dar numarul lor e clar mai mic decat in Romania, parerea mea.
Mnoh ia-ti tricou cu Messi si du-te pe Bernabeu si stai in mijlocul suporterilor madrileni , sa vezi chiar asa civilizati sunt ? ... sau iti iei minim niste pahare de suc in cap si imbrancel si injuraturi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.