Alte știri din fotbal
Reacție dură după derby-ul Clujului: „Mai trebuie să ne pună cătuşe”
0
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, după eșecul din finala Cupei: „E responsabilitatea mea. Este o perioadă întunecată”
0
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
corect e 50%Steaua,50% fratii samsari..sper ca Bogdan sa mai ramana macar pana la vara,asta daca nu cumva jiji pune iar"botu'"la "vrajeala" bisnitarului ioan becali(doar sunt veri!!!
Stancu este doar 50% al Stelei,restul de 50% din drepturile federative le detine Giovanni Becali,le-a cumparat mai de mult de la Bucsaru.
Ce jumate mai? e un procent mic 10 - 20% ceva de genu , cel putin eu asa stiam
Si nui convine la gigi sigur ca daca stancu placa de la steaua atunci Jumate de suma , la urziceni :)
Fara frica ca nu il da ciobanu..
Nu-l vindeti pe Stancu, ideal e sa-l mai tineti macar 2 ani, daca vreti performanta la Steaua. Fara el eram la retrogradare acum. Narcis Raducan vorbeste aiurea, cum a inceput sa ne invete. Mai bine ar pleca el, face umbra degeaba in Ghencea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.