apasulliviu  •  06 Septembrie 2012, 17:54

Mi-as dori sa-mi spuna cineva pe cate posturi dintr-o echipa are Steaua jucatorul nr.1 din tara. MULTUMESC.

silviu74
silviu74  •  06 Septembrie 2012, 16:53

mai scula mica e grav daca plaiesii tai au invins steaua datorita oboselii si gafelor lui stanca, inseamna ca voi sunteti pe nicaeri , fara valoare. steaua v-a ascuns mingea 70 minute si tin sa-ti spun ca rezistenta se dobindeste repede, valoarea nu!

terminatorul2
terminatorul2  •  06 Septembrie 2012, 16:26

Ăsta are cărcei la cap !!

fcsteauabucuresti
fcsteauabucuresti  •  06 Septembrie 2012, 16:17
Postat de craz1est pe 06 Septembrie 2012, 13:46

da barile alea 3 care le-a dat Vaslui plus un penalty neacordat sau cele 3-4 situatii de singur cu portarul!? Oare dc a zis Sumudica ca a scapat ieftin Steaua? :) ce vina a avut Stanca ca apararea se prabusise in fata lui dupa minutul 65 !?

ce meci a vazut asta mah :)))))))))

neko00
neko00  •  06 Septembrie 2012, 14:38

Tu te-ai lovit la cap? Ai scleroza? Cine a scapat de la Vaslui singur cu portarul? Ce penalty neacordat? Du-te repede la un control.

neko00
neko00  •  06 Septembrie 2012, 14:37

Ai visat 3 bari? A fost una singura. Si Steaua a avut una.

xhrz
xhrz  •  06 Septembrie 2012, 13:57

Total întâmplător, am văzut a doua repriză a meciului Steaua-Oţelul. În acel moment Steaua avea 2-1 şi pasa mult, încercând să surprindă cu o lansare în adâncime. A avut o posesie clar mai mare decât Oţelul şi a încercat să rişte cât mai puţin, ceea ce e perfect normal având în vedere scorul. Ce se aştepta lumea de la Steaua? Să atace în valuri la 2-1 pentru ei, în minutul 70? Să scoată fundaşi ca să bage mai mulţi jucători ofensivi, să încerce să bată Oţelul cu 7-1? Steaua a închis jocul şi asta a fost tot. Poate or avea jucătorii cârcei, dar Reghe a gândit inteligent a doua repriză.

craz1est
craz1est  •  06 Septembrie 2012, 13:46
Postat de 72panda pe 06 Septembrie 2012, 13:29

ma intreb daca Stanca nu lua cele 3 goluri (2 sunt ale lui cel putin) mai vb jumulica acum asa si mai ales,daca mai era antrenorul moldovenilor :)

fcstarbucharest
fcstarbucharest  •  06 Septembrie 2012, 13:37
Postat de kily pe 06 Septembrie 2012, 12:04

acestea este rezultatul programului aiuristic de pregatire de vara a marelui preparator fizic german! rad si curcile de ei... si'au rupt glezna la primul meci adevarat, la vaslui! iar cu otelu', sa traiasca don' arbitru! si seful lui, deaconu...

la vaslui au pierdut pe greseli de portar, dupa ce alergi 60 minute sa iei asa goluri ai moralul la pamint, si steaua pierde repede moralul in timpul meciului din cauza lui Gigi