Alte știri din fotbal
Din improvizație, „acceleratorul” lui Dinamo » Cum l-a transformat Nuno Campos pe Alberto Soro
0
Soția lui Vali Crețu, dezvăluiri șocante despre scandalul de la FCSB: „Când ești amenințat cu bătaia de către managerul echipei...”
0
Încă un lider de la FCSB a cedat și vrea să plece: „Își bat joc de mine! M-am săturat!”
0
Gigi Becali a dezvăluit ultima „boacănă” a lui Tavi Popescu: „Dacă n-are minte, eu ce să-i fac?!”
0
Știri din fotbal internațional
Detaliile contractului pus pe masă lui Andrei Rațiu de Fulham » Un alt club din Premier League vrea să achite clauza și să-l deturneze pe fundașul lui Rayo!
0
Tottenham nu se oprește! Un alt star din Premier League i se alătură lui De Zerbi
0
Real Madrid - Malaga, în etapa 3 din La Liga » Echipele probabile
0
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
La meciul cu Iasi nu iesisera hartiile in mod oficial. Doar se stia care e hotararea....cam asta e diferenta.
eu unul nu inteleg nimic. au dreptul sa foloseasca emblema, dar dureaza mult procedurile. pai cu Iasi nu au folosit emblema ca nu le dadea voie instanta, apoi la urmatorul meci steaua s a inteles cu armata si au folosit-o. acum nu mai merge sa o foloseasca desi s au inteles cu armata...eu cred ca e un mare rahat. ii luam apararea lui becali, dar tind sa cred ca de fapt el este cel care nu mai doreste vechea emblema. are el un fix cu steaua cu 8 colturi.
pt linistea echipei, NOUA SIGLA A STELEI E MULT MAI FRUMOASA, si lumea o sa se obisnuiasca cu ea!!!! si armata sa ramana cu sigla stelei sa sio afiseze pe taburi si pe tancuri ca e a lor... cacesa pe ea
ce phorasta e puradica asta Gibonule, ce pwla mea muncesti tu in germania?Toata ziua esti pe gsp
Iar ai aparut sholdovene ? Daca nu era Bucurestiul acum erai muritor de foame, gigistule !
mai panharama decat matha nu are cum sa fie.Bai limbric tu chiar stai 24/24 pe gsp?De fiecare cand intru postezi cretinisme.In mhortii tai de thzighan
ei asta e, pana la urma nu joaca sigla, desi mi-as fi dorit nsa se faca o sigla mai frumoasa ca cea noua. ideea e ca s=a reozlvat sau clarificat treaba, nu e cum sperau unii mancatori de rhat care spuneau ca steaua a pierdut mult mai mult decat un desen, o sigla etc care in frustrarea lor arba ar fri crezut ca armata vrea sa=si faca echipa de fotbal:) la acel gen de frustrati ma refeream. oricum lucrurile sunt okay, am fost acolo ieri, cu baietii din galerie, nu de alta dar lucrez langa barul unde se intalnesc ei. Stiu ce s-a vorbit, atat cat ne=au spus liderii care au asistat la intalnire, deci crede-ma, armata nu reprezinta o amenintare pt clubul de fotbal steaua. Numai bine!
in atentia evalutorului autorizat... la steaua ,halatul, costa 15 milioane euro......pret neactualizat
Nu s-a rezolvat nimic.MAPN e de acord ca Steaua sa foloseasca sigla pana se va negocia concret, dar e o mare problema.Sigla a fost ANULATA.Asa ca si cu acordul si fara acordul MAPN acea sigla nu mai poate fi folosita cel putit deocamdata pt ca s-ar incalca hotararea ICCJ care a radiat practic acea sigla.
Sigla noua e o pana/rama totala, macar daca faceau una frumoasa .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.