Alte știri din fotbal
Jucătorul naționalei U21 a părăsit cantonamentul înaintea meciului cu San Marino
0
Trei momente în care naționala României a fost condusă de secunzi: Iordănescu, Hagi și Răzvan Lucescu în prim plan
0
Vestea necazurilor medicale ale lui Mircea Lucescu a făcut înconjurul presei străine » Ce au notat marile publicații
0
Ion Țiriac, scandalizat de proiectul anului în fotbal românesc: „E cea mai mare prostie! Vă dați seama cât costă doar traficul?!”
15
Știri din fotbal internațional
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Klaus Iohannis a fost însoțit de 3 SPP-iști la biserica din Sibiu, de ...
Libertatea
In primul rand ce treaba au aia de la CSA? Si-au rezolvat toate problemele si au trecut la problemele lui Dinamo? Cainele moare de drum lung si prostalaul de grija altuia. In al doilea rand, tocmai ei, infiintati acum cativa ani dupa ce Talpan a cumparat AS Regal Sport Club Ferdinand, vorbesc de cainii "clonati"??!!? Pe bune? Cainii sunt clonati? Nu voi?!? Eu zic ca e mai bine sa va vedeti de cazarma voastra de functionari publici fara niciun obiectiv, pe principiul timpul trece, leafa (de bugetar) merge.
Din ce stiu Rapid a fost retrogradata pentru o datorie mult mai mica, Sibiu, Gaz Metan,Clinceni de asemenea au fost penalizate de asemenea dar pentru Dinamo punem batista pe tambal pentru ca suntem o tara de dinamovisti de mici si nu trebuie sa supere nimeni.
Grosul datoriei topite a fost la stat, la ANAF, deci unde sunt gardienii banului public care posteaza la greu cand e vorba de csa steaua? Grija pt banul public in realitate este doar grija pentru interesul echipei cu care tin (FC FCSB)
Eu zic sa mearga cei de la Vacarm la sediul Politiei si sa ii dea in primire pe cei de la Dinamo. Daca nu se descurca, au foi destule cei de la Politie astfel incat baietii sa scrie dupa dictare tot. #sifoanebunebaieti
Se boceste din toate direcțiile. Deja îmi este milă
Totul este conform legislației. Sumele cele mai mari erau cerute de spaniolii care au băgat Dinamo în insolvență și nu erau pentru minutele jucate ci pentru contractele încheiate fraudulos
Nu înțeleg de ce asimilați,clovnii ăia gen Steaua Liberă, Glasul Armatei ca și stelisti sau ca purtători de cuvânt ai stelistilor. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hmm oare ce se intampla cu ddbistii hateri de pe aici transformati in CSA-isti? La dinam0 trebuie sa intre DNA acolo sunt actionari falsi money laundering la greu. Fac pariu pe cat vreti ca mai urmeaza o insolventa.
Vrei sa pari deștept dar nu prea ți-a ieșit. Din suma aia sunt inclusiv bani datorați ANAF deci bani din care se puteau construi sau renova spitale. Cat despre băieții deștepți, fotbaliștii, meritau banii. Voi i-ați adus. Nu au venit ei cu forța.
Îmi este mila de ei… când Steaua acum fecefecesebe a scăpat de zeci de milioane de dolari a fost bine acum nu mai e… urmează aia de la arges care vor dori locul in liga 1
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.