Alte știri din fotbal
Dinamovistului căruia nu-i pasă cu cine se va duela pentru Conference League: „Ne gândim la noi și să învingem”
0
„Mai mare trădare decât asta? Înseamnă că a vândut” » Daniel Pancu, desființat după ce și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj
0
Fostul campion cu CFR Cluj a dezvăluit varianta pentru banca ardelenilor: „Domnul Mureșan m-a sunat pentru el. A câștigat 2-3 trofee”
0
Anunț de ultimă oră la CFR Cluj: „De luni începe treaba!”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis cu Inter » Campioana Italiei joacă pe terenul Bolognei în ultima etapă din Serie A
0
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani
0
Jose Mourinho și-a fixat deja trei ținte la Real Madrid: un stoper, un mijlocaș de top plus un atacant central
0
Mirel Rădoi a vorbit pentru prima dată despre viitorul său în Turcia: „În acest moment...”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cât costă plinul în Grecia, Bulgaria și Turcia. Diferențele uriașe de preț ...
Libertatea
Slughitza, asteapta caderea lui levy si ...hop si el poate se lipeste...Daca-l cheama nu mai cere transferuri, tace si asculta de "imparat"!! Penibil !!!
La naiba! Cei cinci jucatori sunt mai greu de gasit decat mormantul lui Hitler sau colegii de facultate ai Elenei Basescu!!!
intelege-l ca a baut si el o rakie de dimineata .:))
Comentariul tău...Atat siu sa scobeasca in trecut dar uita ca le-am dat la Dinamo de le-a crapat ficatii...de cate ori au pierdut cu 5-o in fata noastra?...ar trebui sa-i fie rusine
Comentariul tău...Si ce propui???...nu ti-e rusine?...e cea mai galonata echipa din istorie...
@romanderoman: Ca sa scoti atitea rezultate inseamna ca ca esti interesat tare de Steaua, altfel nu -mi inchipui ca vrei sa scoti in evidenta ceva.Daca ar fi trebuit sa fac eu acelasi lucru referitor la Dinamo, cu siguranta as fi preferat sa beau o bere sau pur si simplu sa "PIERD TIMPUL"
VINDE !!! PLEACA !!! Imi e dor se STEAUA noastra, Steaua milionelor de suporteri, NU afacerea unui cioban. Adu jucatori( fotbalisti nu ciurucuri) si las`o mai moale cu iesirile la TV daca ai putin bun simt. NE e rusine cu Tine . ANTI CIOBAN !!! |Pro performance !!!
Marele strateg al fotbalului, marele Lipipi spune ca oamenii de baza sunt Nicolita si Tanase? Eu ii propun sa se ocupe de alt sport pentru ca este clar ca fotbalul este o necunoscuta pentru el...
SA-I DAM CEVA LUI IONESCU,ZICI CA A DOVEDIT CA E JUCATOR MARE CA SA ISI IA SALARIUL PE CARE IL ARE,NU MERITA NICI 15% DIN SALARIU
PENTRU MINE STOICHITA ESTE UN ANTRENOR BUN, CU UN LOT DE TOT RASU A INCERCAT SI CATEODATA A REUSIT SA MOMEASCA ECHIPELE ADVERSE CU KAPETANOS,IAR MINGILE IMPORTANTE LE JUCA MOTANU SI CU SURDU.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.