Alte știri din fotbal
Și-a făcut praf antrenorul, după ce l-a lăsat pe bancă: „N-am voie să joc, întrebați-l p-ăla!”
0
GSP a aflat adevăratul motiv al supărării lui Mihalcea, după eșecul cu FCSB: „Nu le-a dezvăluit nici în vestiar”
0
Sepsi - Bihor, al doilea meci al zilei » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
6
Edi Iordănescu a dezvăluit ce l-ar face să revină la națională: „Categoric, am demonstrat”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, fără un titular important la finala Cupei Ligii Angliei contra lui Arsenal
0
Singurul selecționer care a dus Bosnia la Mondial, aroganță totală înainte de baraj: „Nu pot să numesc 5 jucători ai Italiei!”
0
Moment special pregătit de fanii lui Nice pentru legenda clubului
0
Mourinho nu se lasă: „Eliminarea cu Porto a fost o comedie, suspendarea o tragicomedie. Motivul, o minciună”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Striptease cu tricolorul la Circul de Stat din București. Preludiu, ...
Libertatea
Prostalaule vasluian, asta e articolul cu Dinamo.....nu degeaba toti iti spun ca esti prost.
la DInamo nu a existat strategia nici pentru 5 etape. daca ne uitam de la incepuyl campionatului pana acum au fost vreo 4-5 strategii ale marelui strateg David care nu se lasa pana nu ne retrogradeaza.
tu clona cui pm tale esti? du-te la articolul cu rusinile lui *** si citeste acolo. in toata istoria voastra infecta ati trecut de fix 6 ori de preliminarii(tururi,playofF). o data in cc. de 2 ori in defuncta cupa cupelor(un fel de intertot de atunci). si de 3 ori in cupa uefa/e.l. in rest,zero barat.voi trebuie sa va desfiintati la cat de rusine ati facut romania. cum bah sa te elimine fc zemun si fc jaro din finalnda,plus mentalistii de la harcov? wtf?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aparusi randoame? Ma bucur pentru tine, anul asta n-ati avut inundatii in Moldova.
Ce e prostia asta aberantă?
aloo, cine e la butoane, femeia de serviciu ?...hahahaha... alt articol care a mai foat publicat...:)
Ba asa e ca tine dar si mai infecta este tzara aia numita Romania ! Trei zeci de ani de nimic in toate domeniile. 4 milioane si-au luat talpasifza . Mor mai multi decit se nasc !
AU PLECAT NUMAI ÎN ULTIMELE 2 LUNI: SUBOTICI,MEZAGUE,DELORGE,GROZAV,COOPER,PENEDO,POPOVICI,TARCOVEANU ȘI SE PARE CA ȘI TADE! URMEAZĂ HANCA,PESICI,GOMELT,KATSIKAS,AXENTE ȘI POPA! HAI SA NE VEDEM DE PLAY-OUT-UL NOSTRU!! PLANURI LA DINAMO, MAI GREU!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.