Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
nu ma numar printre admiratorii lui sumudica, dar daca e adevarat ca a plecat pt ca i s-au impus jucatori atunci merita tot respectul. din pacate am ajuns sa apreciem normalitatea.
Asta e praf de aruncat in ochi, motivele sunt altele si Sumi le stie, iar noi ne dam cu parerea pe aici ! Probabil odata o sa auzim si varianta corecta.
Patronul astrei e un mare bolnav daca s-a ajuns la asta....sa dai afara antrenorul care a facut echipa ta mediocra sa ia o medie de aproape 2 puncte pe etapa...(medie de campioana, apropo) dupa prima infrangere....sau sa ii impui jucatori....no coment...cand nu om scapa de toti samsarii si speculatorii astia care patroneaza echipele nu se va schimba nimic
corect! doar ca la noi specialistii nu prea se gasesc, se gasesc in schimb tot felul de avari si tradatori pentru care banul castigat usor e mai presus de orice!
pe tine nu asta te doare defapt. pe tine te doare ca nu e ajutata steaua. off :(
asa e la noi in romania-tzigania,daca sumudica a fost jucator si antrenor la rapid gata,da meciul...ca asa se da un meci..tzara de nimic,traiasca tzigania
Se pare ca Niculae e invidios pe cel mai prost patron de club din lume, Gigi Becali!!! Pacat, parea sa fie un patron decent...
Las-o jos, Sumi, "ca macane"! Ai premeditat victoria Rapidului, fapt "mirosit" de patronul Niculae. De, nu poti sa fi antrenor la doua echipe deodata. Daca, Doamne-Ferste!, patronul Astrei aude ca tu ai blatuit meciul in "concubinaj" cu cuplul Copos-Lucescu, lucrurile sunt foarte grave si tinicheaua de coada ta va suna ori de cite ori vei cauta un contract.
Sumi... te asteptam in Regie, Siman nu face echipa nimanui. Sportul Studentesc are nevoie de tine.
DUPA DEMISIE S-A DUS SI A CHEFUIT CU CEI CARE II ERAU DATORI DIN ACEA ZI ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.