Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu vede o singură contracandidată pentru Craiova la titlu: „Le va face viața grea”
0
De nicăieri! Nou-promovata în Liga 3 i-a transferat pe Mateiu, Rusu, Enceanu sau Dumitriu
0
Au stabilit ultimele detalii! Stadionul de 54 de milioane € este la un pas de șantier
0
Anunț în L’Equipe: „Fotbalistul de la Mondial semnează cu FCSB”
7
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps stârnește controverse la plecare: „Ce lipsă de respect față de șeful lui și față de Zidane!”
0
Imaginea pe care ai ratat-o la finala Mondialului » Fostul patron din Superligă, alături de Donald Trump și Gianni Infantino în lojă
0
Revelația Cupei Mondiale pleacă în Arabia Saudită! Transfer de aproape 100 de milioane de euro
0
Ce îl pune în gardă pe Filipe Coelho, înainte de Levski - Universitatea Craiova
1
Lifestyle
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Sanitas avertizează: Noua lege a salarizării taie sporuri și riscă să ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
o echipa care egaleaza in minutul 91 a venit sa ia bataie. bai prosti sunteti unii :))))
eu cred ca s-a intamplat asa... jucatorii nu prea au vrut sa joace ptr a mai forta conducerea sa mai dea ceva cascaval,Alibec praf pe fata ,la pauza a fost niste discutii si lucrurile au intrat in normal ,dar deja era greu sa-i mai motivezi 100% ... eu le dau dreptate jucatorilor ptr ca banii lor sunt cica la cel mai bogat om din tara ,adica hotul no 1 si este normal sa ai unele rabufniri cand patron este o coarda de calitate .
De unde pana mea sti tu ca fost blat ogarule,poate omul chiar a avut probleme,ti-ai dori sa ai problemele lui,eu nu cred,asa ca.....
asa e, nici nu au vrut sa egaleze :)..adevarul e ca ma distrez copios cand va citesc comentariile...hahahaha.....oare ce declara sumudica inainte de meci ?....ceva despre frica jucatorilor sai privind arbitrajul...de ce isi mai faceau aia griji daca stiau ca o sa faca non-combat ?
ai grija de tine , Sumi ! pe viitor , las-o mai moale cu agitatia , ca sanatatea e mai pretioasa
eu cand am spus ca jucatorii de la astra nu au vrut sa joace au sarit imediat postacii dinamovisti plus lapusneanul :))
Mai iesi dreaq din casa....parazitule ce esti .
ala de aseara a fost blat iar prostii pun botul la toate fitele lui mahmudica . astra nu a jucat nimic
De fapt i-au facut resuscitare pe banca de rezerve, nu s-a vazut la tv...ce minciuni sfruntate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.