Alte știri din fotbal
FCSB, transfer ca și rezolvat din Superliga » Gigi Becali confirmă pentru GSP și dezvăluie suma de transfer: „Am semnat cu clubul”
0
Ioan Andone știe 4 echipe care vor fi în play-off: „Sunt sigur. FCSB nu cred că prinde”
0
De la Șumudică, la Karamoko » Antrenorii și fotbaliștii s-au întrecut aseară în ținute inedite
0
Fostul antrenor de la Rapid a rămas impresionat: „Extraordinar!”
0
Știri din fotbal internațional
Legendarul Emile Heskey a făcut o aplicație revoluționară, după experiențe cutremurătoare: „Cineva m-a urmărit până în centrul orașului, strigând la mine”
0
Mondialul 2026, ca-n NFL » Decizia fără precedent luată de FIFA
0
„Am băut cafea cu moartea...” » Cristi Chivu, interviu altfel: „A doua mea viață este a unei alte persoane, mai bună decât cea de dinainte”
0
Ronald Araujo ar putea să nu mai joace niciodată pentru Barcelona!
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Unde i Gigi Puscarie n am auzit de el? Aaa... se pregateste de Liga Campionilor...! Astia doi din poza parca sant Hotul si Prostul! Asa conducere, asa echipa!
Doar noi sustinem ca echipa se numeste Steaua toata lumea ne spune ca suntem fcsb iar patronul a modificat numele in Registul comertului si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Reghe poate castiga meciul cu dinamo doar schimband radical tactica. Daca jucam din nou la posesie inutila, iar ne bat norocosii aia pe contraatacuri. Trebuie sa ne aparam si sa cedam initiativa lui dinamo si sa lovim noi pe contraatac, cu Jakolis si Tanase pe flancuri
Steaua n-o sa o invinga nici acum pe Dinamo pentru ca Becali se incapataneaza sa nu inteleaga ca nu are antrenor. Va fi cea mai neagra perioada pentru Steaua cred, din istoria intalnirilor Steaua-Dinamo.
fcsb-ul sa fie multumiti daca prind locul3 , cu toate ca au 3,4 jucatori buni , antrenorul este foarte , foarte slab.
Bai reghe pleacă
Tamas gafeaza din nou ,lasand echipa in 10.Ma bucur ca va lipsi cel putin 2 meciuri.Daca se juca 11 contra 11 Steaua castiga.Din nou se zicea ca a fost blat.In prima repriza a fost penalty la Coman.Dar Coman a fost in ofside. Nesemnalizat.Sa fie clar ca Tamas si Gnohere n-au ce cauta la Steaua.
Asta e primul comentariu pe ziua de azi . Sunt convins ca *** gen tzusti si altii ca se stiu si care dorm pe net cum doarme "adguargu" meu pe care l-am trimis la sleep pentru ca imi incetinea celelalte programe , repet cred ca au transpirat pe aici !! La ei la braila transpiratia e un mod de aromaterapie dusa la extrem ! Asa se recunisc unii pe altii dupa miros !! Am prins doaar r 2 din viitorul - steaua si pot sa va anunt ca dinamo nu arae nici o sansa la [primele 3 locuri asa cum cam demult nu mai are !! Pacat de Contra pe care l-am recomandat de la inceput . Pacat de galerie ca ar merita mai mult !! Astept comentARIUL *** TZUZSTI CARE NU DOARME DECIT 3 ORE DIN 24 !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu mai e ma eroul de la Sevilla? acum e radio ? voi sunteti mai rau ca psd ul . daca omul spune adevarul e contra voastra. ! Ps: despre 11 metri la COman cred ca nu e cazul nu? ca nu i a rupt tricoul de pe el :) !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.