Comentarii (20)
ionutstv
ionutstv  •  24 Decembrie 2016, 06:46

Plange Ninel ca aia din filmele care nu-i plac lui Vraciu Danciu.

samertx
samertx  •  24 Decembrie 2016, 05:10
Postat de demolarii pe 24 Decembrie 2016, 04:58

Este clar ca Niculae si Buduru pregatesc sezonul 2017-2018. Astra va intra, dupa eliminarea din cupele europene-daca va obtine un loc, in insolventa, apoi in Liga a II-a si apoi seva intalni cu Unirea Urziceni, Vaslui sau Otelul....acum cei doi scot cat mai pot din afacere....

Păi, ce fac cu japonezul? Ăsta se crede inamovibil. :))

demolarii
demolarii  •  24 Decembrie 2016, 04:58

Este clar ca Niculae si Buduru pregatesc sezonul 2017-2018. Astra va intra, dupa eliminarea din cupele europene-daca va obtine un loc, in insolventa, apoi in Liga a II-a si apoi seva intalni cu Unirea Urziceni, Vaslui sau Otelul....acum cei doi scot cat mai pot din afacere....

bvd_magheru
bvd_magheru  •  24 Decembrie 2016, 01:15
Postat de andy_2008 pe 23 Decembrie 2016, 23:20

Maine anunta Gigi ca l a luat pe Sumudica si Reghe o sa i care caietele cu notite!!!!

Ba eu ultima data cind am ris a fost la o sceneta cu jean constantin ....hahahaha !

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  24 Decembrie 2016, 00:58

trist e ca Sumidica are dreptate, la el toti acesti fotbalisti joaca fotbal nu gluma, insa cand ajung la Steaua pe mana cuplului de antrenori Gigi-Reghe-Mimi-Make, s-a terminat cu fotbalul la ei

1814817768742407
Tatar Alexandru Ioan  •  23 Decembrie 2016, 23:30

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andy_2008
andy_2008  •  23 Decembrie 2016, 23:20

Maine anunta Gigi ca l a luat pe Sumudica si Reghe o sa i care caietele cu notite!!!!

valyomanyd
valyomanyd  •  23 Decembrie 2016, 23:20
Postat de daniel_daniel00 pe 23 Decembrie 2016, 23:07

La fel cum Sumi ne asigura ca Becali nu va lua niciun jucator de la Astra, ca isi da demisia in secunda 2 daca se intampla asta, ca Alibec niciodata nu poate fi cumparat etc...

Tu compari un antrenor cu un patron ?

daniel_daniel00
daniel_daniel00  •  23 Decembrie 2016, 23:07
Postat de valyomanyd pe 23 Decembrie 2016, 23:02

Sumi, stai linistit :)))) Gigi , cu ceva timp in urma, l-a dat ca transfer sigur pe Budescu. ai uitat ?:))))

La fel cum Sumi ne asigura ca Becali nu va lua niciun jucator de la Astra, ca isi da demisia in secunda 2 daca se intampla asta, ca Alibec niciodata nu poate fi cumparat etc...

valyomanyd
valyomanyd  •  23 Decembrie 2016, 23:02

Sumi, stai linistit :)))) Gigi , cu ceva timp in urma, l-a dat ca transfer sigur pe Budescu. ai uitat ?:))))

Comentează