Comentarii (20)
jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  24 Decembrie 2016, 12:36
Postat de crotalie pe 24 Decembrie 2016, 09:54

Ole ole ole ola Steaua-nseamna FCSB! Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

Ole ole ole ola FCSB inseamna Steaua! Ole ole ole ola compostata e urechea mea! Ole ole ole ole ma numesc crotalie! Si e bine si ne-am dat seama imediat.Hei, hei!

spinoza
spinoza  •  24 Decembrie 2016, 10:58

Gigi Becali nu a declarat că Boldrin nu va mai avea loc la Steaua! Reinterpretari GSP-iste. Becali a spus ca va trebui sa se bata pentru un loc in ehipa!

spinoza
spinoza  •  24 Decembrie 2016, 10:50
Postat de utilizator șters pe 24 Decembrie 2016, 09:50

Plange ninel cum ati plans voi dupa " calificarile " cu Mioveni , Dinamo si Europa League !!!

Voi inca va mai pregatiti de Liga Campionilor? Sau e buna si Cupa Ligii?

ionutstv
ionutstv  •  24 Decembrie 2016, 10:07
Postat de ottobraun pe 24 Decembrie 2016, 09:40

ProSport a trecut la denumirea oficial si corecta a clonei..FCSB! .....***

Prosport s-a desfiintat scris iar decizia nu e definitiva, poate dura si 1 an.

crotalie
crotalie  •  24 Decembrie 2016, 09:54

Ole ole ole ola Steaua-nseamna FCSB! Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Decembrie 2016, 09:50
Postat de ionutstv pe 24 Decembrie 2016, 06:46

Plange Ninel ca aia din filmele care nu-i plac lui Vraciu Danciu.

Plange ninel cum ati plans voi dupa " calificarile " cu Mioveni , Dinamo si Europa League !!!

ottobraun
ottobraun  •  24 Decembrie 2016, 09:40

ProSport a trecut la denumirea oficial si corecta a clonei..FCSB! .....***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ge3orge3
ge3orge3  •  24 Decembrie 2016, 09:36

Asa o sa spui si de Rotariu ?:))

redshow
redshow  •  24 Decembrie 2016, 09:32

felicitari ortodoxului-sef pentru transferul lui Junior Morais( cine *** o mai fi si ala???") Sa dea Dumnezeu sa se foloseasca de el ca de Boldrin , enache sau Amorim :))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

719852478177579
Anton Furtuna  •  24 Decembrie 2016, 08:47

dupa cupele europene adio astra sigur

  • 1
  • 2
Comentează