Comentarii (20)
ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  24 Decembrie 2016, 00:58

trist e ca Sumidica are dreptate, la el toti acesti fotbalisti joaca fotbal nu gluma, insa cand ajung la Steaua pe mana cuplului de antrenori Gigi-Reghe-Mimi-Make, s-a terminat cu fotbalul la ei

andy_2008
andy_2008  •  23 Decembrie 2016, 23:20

Maine anunta Gigi ca l a luat pe Sumudica si Reghe o sa i care caietele cu notite!!!!

crotalie
crotalie  •  24 Decembrie 2016, 09:54

Ole ole ole ola Steaua-nseamna FCSB! Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

ottobraun
ottobraun  •  24 Decembrie 2016, 09:40

ProSport a trecut la denumirea oficial si corecta a clonei..FCSB! .....***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  24 Decembrie 2016, 01:15
Postat de andy_2008 pe 23 Decembrie 2016, 23:20

Maine anunta Gigi ca l a luat pe Sumudica si Reghe o sa i care caietele cu notite!!!!

Ba eu ultima data cind am ris a fost la o sceneta cu jean constantin ....hahahaha !

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Decembrie 2016, 09:50
Postat de ionutstv pe 24 Decembrie 2016, 06:46

Plange Ninel ca aia din filmele care nu-i plac lui Vraciu Danciu.

Plange ninel cum ati plans voi dupa " calificarile " cu Mioveni , Dinamo si Europa League !!!

valyomanyd
valyomanyd  •  23 Decembrie 2016, 23:02

Sumi, stai linistit :)))) Gigi , cu ceva timp in urma, l-a dat ca transfer sigur pe Budescu. ai uitat ?:))))

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  24 Decembrie 2016, 12:36
Postat de crotalie pe 24 Decembrie 2016, 09:54

Ole ole ole ola Steaua-nseamna FCSB! Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

Ole ole ole ola FCSB inseamna Steaua! Ole ole ole ola compostata e urechea mea! Ole ole ole ole ma numesc crotalie! Si e bine si ne-am dat seama imediat.Hei, hei!

spinoza
spinoza  •  24 Decembrie 2016, 10:58

Gigi Becali nu a declarat că Boldrin nu va mai avea loc la Steaua! Reinterpretari GSP-iste. Becali a spus ca va trebui sa se bata pentru un loc in ehipa!

spinoza
spinoza  •  24 Decembrie 2016, 10:50
Postat de utilizator șters pe 24 Decembrie 2016, 09:50

Plange ninel cum ati plans voi dupa " calificarile " cu Mioveni , Dinamo si Europa League !!!

Voi inca va mai pregatiti de Liga Campionilor? Sau e buna si Cupa Ligii?

  • 1
  • 2
Comentează