Comentarii (64)
Eugen Qy  •  26 Mai 2020, 16:30
Postat de Ioan Dorobantu pe 25 Mai 2020, 23:44

Prejudiciu de minus 2 milioane de euro. Cam atât a cheltuit Armata in ultimii 3 ani si nu au adunat niciun leu.

NU MA IEI SA STAU LA TINE CU CHIRIE ? Ca sa vezi atunci prejudiciu ! Nu va mai dati in petic cu chestia ASTA ! Daca am o proprietate si vine cineva si mi-o darama, nu e CORECT, cel putin, sa mi-o construiasca la loc ? ...Sau dupa voi banii contribuabilului au importanta numai când e vorba de FOTBAL si nu când e vorba de PENSIILE ABSOLUT NESIMTITE ale alora si de SALARIILE absolut ABERANTE, la STAT ale alorlalti tot ca aia de fapt, cu care prin MICSORAREA NORMALA, s-ar putea plati celor in drept pensiile marite cu 40-50%, fara sa se faca împrumuturi EXTERNE !

Baba Daniel  •  26 Mai 2020, 02:16

Steaua este numai una care este in liga1 egal ce finantator are. EU pun o intrebare cand te duci la servici te intereseaza patronal sa cat castigi. Nu uitati santem in capitalism

1ianuarie  •  25 Mai 2020, 23:51

20-30.000........hmm nici dacă le cheamă pe toate bocitoarele din Ghencea nu strânge mameluk ăsta atâta lume,dar cred că el numără oamenii că pe bani vechi,doar așa îi iese!

Ioan Dorobantu  •  25 Mai 2020, 23:44
Postat de mordi pe 25 Mai 2020, 21:14

fcsb va juca pe Ghencea doar cand va avea meci direct cu Steaua. E foarte normal si corect. In rest, nu poti sa ceri administratorului arenei sa ti inchirieze arena in timp ce el te-a dat in judecata pentru un prejudiciu de zeci de milioane de euro. Ma tot intreb, ce-o fi ba asa greu sa intelegi... :))

Prejudiciu de minus 2 milioane de euro. Cam atât a cheltuit Armata in ultimii 3 ani si nu au adunat niciun leu.

Ioan Dorobantu  •  25 Mai 2020, 23:41
Postat de cristi47.reload pe 25 Mai 2020, 23:01

Fcfcsbsa nu e steaua. In Ghencea joaca steaua. E simplu

Credeam ca joaca Torje. Cine l-o fi facut sa plângă?

samertx  •  25 Mai 2020, 23:21
Postat de pe 25 Mai 2020, 23:09

Toti in alb si rosu!! De-aia v-ati strâns mai multi. V-au atras vestele alea frumoase!

S-au enervat băieții lui Mustață, fac Revoluție, o să auzim pocnete de la sacii alb-roșii crăpând pe ei. Când auzim poc pe stradă, o să zicem calmi: „ Stai liniștit colega, este unul de-ai lui Mustață, s-a umflat vesta alb-roșie pe el. :))

sharpe  •  25 Mai 2020, 23:20

Hahaha, sa va grăbiți ***, ca doar vine relaxarea ????????????

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

 •  25 Mai 2020, 23:09
Postat de caesarone pe 25 Mai 2020, 20:27

Cu City acasa cati au fost?

Toti in alb si rosu!! De-aia v-ati strâns mai multi. V-au atras vestele alea frumoase!

 •  25 Mai 2020, 23:07

30.000 de mustăcioși??....ăștia n-au scoală! De unde sa știe sa numere pana la 30.000?... ei se opresc la 3!!

cristi47.reload  •  25 Mai 2020, 23:01

Fcfcsbsa nu e steaua. In Ghencea joaca steaua. E simplu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7