Comentarii (301)
bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:57

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:54
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 01:52

despre, mă, guștere.

Prostul care nu-i fudul...

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 01:53
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 01:46

La cat ne am maronit toti dinamovistii pe tine parca esti tras in ciocolata , zau. Te si vad cum incepi sa te lingi singur.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 01:53

Totusi, trebuie sa recunosc ca userul bigdeal si-a ales cel mai bine numele aici pe site. Fcsb a luat bataie de la Chiajna? Big deal! Fcsb e ultima in grupa ei de europa league ? Big deal! Fcsb e condusa de niste fosti puscariasi ? Big deal ! Fanii Fcsb au primit umilinta totala fiind pacaliti sa participe la celebra coregrafie "Doar DINAMO BUCURESTI"? BIG DEAL !!!!!

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 01:52
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:52

Iti aduce aminte de ceva, nu "despre ceva"

despre, mă, guștere.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 01:52
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 01:46

Chiajna Rosu (23) 1 0 Steaua

Steaua pe primul loc. dinamo99p aka rusinea romaniei pe cat este? 7 sau 8? ha ha ha

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  20 Noiembrie 2016, 01:52

HAI CA O DATI IN COPILARII..DE GRADINITA... NICI CATERINCA NU SE POATE NUMI.. HASTA MANANA ..

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:52
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 01:49

Hopa, hopa, sare berlinezul pârleazul! :)) Bă, mersul piticului îți aduce aminte despre ceva? :))

Iti aduce aminte de ceva, nu "despre ceva"

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:50
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 01:48

Nu prostea , la aia nu le dadeam comanda sa ma corecteze !

S-au chinuit "aia" degeaba cu tine.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 01:49
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:46

Asa te minteai si in liceu cand iti vedeai lucrarea de control rosie toata: ca ii dresai pe profesori.

Hopa, hopa, sare berlinezul pârleazul! :)) Bă, mersul piticului îți aduce aminte despre ceva? :))

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 31
Comentează