Comentarii (301)
ionnis
ionnis  •  20 Noiembrie 2016, 12:40

nu cred ca a zis ala ca joaca doar ca e prieten cu antrenorul si sotia :)) A zis ca joaca ca e prieten cu Reghe si Prodanca :))

oricare
oricare  •  20 Noiembrie 2016, 12:14
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 11:58

***

Tarane, iar ai aparut? Ai aflat pe unde merge metroul?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 11:58
Postat de zecs93 pe 20 Noiembrie 2016, 04:10

esti idiot rau, amice, eu ma jur ca nu sunt nope, esti chiar atat de ***, ti-am zis, atatea zile sa mai ai daca eu sunt useru nope, m-am si jurat deci am credibilitate, tu ciuciu ??

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 11:57
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 10:52

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 10:52
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 03:50

ce jeg88uri de oameni sunt dinamopvistii astia. se jura gymd ca nu este nope,dar cand a disparut unu a disparut si celalalt. mai ce coincidenta. dar oricum,faptul ca l-am umilit pe gymd aka zecs aka nope,aka *** 16 aka vanatorul de *** in asa hal incat o sa planga si maica-sa(i-am pus poza pe siteuri de gay aka dinamopvsiti),ma bucura enorm. gymd,dupa ce ca are 1,5 m,nu are familie si nici viata sociala. imi si este mila de el.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luputu
luputu  •  20 Noiembrie 2016, 10:13

V-a muit chiajna..

redshow
redshow  •  20 Noiembrie 2016, 08:48

Cel mai dureros este pentru cei de la FC Zurich. Nici acum nu pot sa-si dea seama cum naiba au pierdut 4 puncte in EL:)))))

haideusicfr
haideusicfr  •  20 Noiembrie 2016, 08:38

Era previzibila aceasta situatie. Steaua e pe tobogan si din pacate trage dupa ea si Nationala. GSP este redactia de propaganda ,in fiecare numar 90% dintre articole sunt despre acest * fenomen*. Nu-mi pare deloc bine , trebuieste luat taurul de coarne.E treaba lor ,bani au ,majori sunt ,vaccinati ,asta e. Steaua reprezinta un modus vivendi pentru multi , mereu ni se spune ca e cea mai buna echipa , prima din Romania ,abureli in capetele unor fanatici cum e Reghecampf de exemplu. Jucatorii nu trebuie sa fie jigniti de catre suporteri,numai ei stiu prin ce trec in aceasta dezordine ..organizata. Bravo Chiajna!

696253093853906
Ghita Florin  •  20 Noiembrie 2016, 08:37

Hahaha,, Au disparut pungutele cu,,vitamine'' bai oierilor,cei care le-au sorbit in trecut ,acum sunt praf,SOTUL PAMATUFULUI ESTE ANTRENOR NUMAI LA PUNGA IAR ALA CU CUTIA DE CARTON NU SE PRICEPE DECAT LA MISTOCAREALA DE FERENTARI

138672209828437
Gelu Oanca  •  20 Noiembrie 2016, 08:28

Rusine sai fie manelistului , este asa increzut dar ca antrenor e praf fara thomas.Eu cred ca la fcsb MOPUL face echipa si cu becali.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 31
Comentează