Comentarii (301)
zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:17
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 03:16

Randoom asta e cazul tipic de fcsb-its. Toti il bat , toti il injura, *** Nu e de mirare ca sta toata ziua pe fcsb si comenteaza cu toate clonele

vor sa para si ei mai multi, cu toate ca nu ar umple nici fostu stadion ROCAR aflat in paragina !!!

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 03:16

Randoom asta e cazul tipic de fcsb-its. Toti il bat , toti il injura, *** Nu e de mirare ca sta toata ziua pe fcsb si comenteaza cu toate clonele

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 03:15
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 03:14

A intrat in fibrilatie ***.uite la el cum se repeta nervos : )))

sunt mai calm ca niciodata. mai ales ca eu am ultimul cuvant. toti isi baga *** si tu spui multumesc.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:15

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 03:14
Postat de zecs93 pe 20 Noiembrie 2016, 03:14

da copy paste ca prostu in papuris pana maine, dar tzeapa, baetii ii vor bana toate prostiile, uite cum isi pierde muta timpu aici cand ar putea frumos sa sustina un concert la cimpoiul meu cu bile in fata PCH-ului !!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:14
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 03:13

Desi il banuiesc ca e orfan , abandonat de ma-sa . de aia sta toata ziua si face clone pe gsp

E de la casa de copii pinochio, la batranete avanseaza la azilul pinochio !!!

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 03:14

A intrat in fibrilatie ***.uite la el cum se repeta nervos : )))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:14

da copy paste ca prostu in papuris pana maine, dar tzeapa, baetii ii vor bana toate prostiile, uite cum isi pierde muta timpu aici cand ar putea frumos sa sustina un concert la cimpoiul meu cu bile in fata PCH-ului !!!

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 03:13
Postat de zecs93 pe 20 Noiembrie 2016, 03:11

***

Desi il banuiesc ca e orfan , abandonat de ma-sa . de aia sta toata ziua si face clone pe gsp

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:13

bai transexualule, azi esti gay, maine esti lesbi ( larisooo) !!!

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 31
Comentează