Comentarii (301)
zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:22
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 03:21

Random e practic sclavu nostru . putem sa il tinem aici cat vrem . el o sa stea ca *** :))))) l-am dresat frate !!!!

insfarsit,iata ca se poate si fara antrenamente pe teren ca sa poti sa dresezi un pr00st !!!

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 03:21
Postat de zecs93 pe 20 Noiembrie 2016, 03:21

maine sa-mi postezi poza la toata clasa aici pe gsp ca *** profesoru ha ha ha

de acuma inainte gymd o sa fie po999narul siteului. un dinamopvist po99nar. un pleonasm. ha ha ha. bai gymd,cum de ai poze cu tine pe siteuri de po99nari? ha ha ha toti isi baga *** in familia lui nope. dinamopvistii ca si nope,au umilinta in adn. ha ha ha. toti isi baga *** in familia lui gymd.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 03:21

Random e practic sclavu nostru . putem sa il tinem aici cat vrem . el o sa stea ca *** :))))) l-am dresat frate !!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:21

maine sa-mi postezi poza la toata clasa aici pe gsp ca *** profesoru ha ha ha

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:19

copy-paste,copy-paste,copy-paste, wtf,wtf,wtf, aka,aka,aka astea sunt singurele tale cuvinte din vocabularu tau sarac cu duhu !!!

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 03:19

O sa stea *** toata noapte sa poasteze acelasi mesaj :)))))) asta nu are viata :))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:19
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 03:17

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 03:18
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 03:16

ii dai reply propriei tale clone,*** ha ha ha.

prostule, daca ai fi atent, o sa vezi ca atat vanatoru de *** cat si nope au postat la acceiasi ora, dar deh, batranetea iti joaca feste !!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 03:17

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 03:16
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 03:16

Randoom asta e cazul tipic de fcsb-its. Toti il bat , toti il injura, *** Nu e de mirare ca sta toata ziua pe fcsb si comenteaza cu toate clonele

ii dai reply propriei tale clone,*** ha ha ha.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 31
Comentează