Comentarii (301)
corectu
corectu  •  20 Noiembrie 2016, 07:52

Rusine fotbalisti!Rusine staful tehnic!Rusine MM.Rusine Becali!Ati fost penibili.La gol Tosca(pana atunci jocul sau"excela'in pase gresite)il lasa pe Gradinaru sa centreze,Moke fuge cativa metri de langa Rosu,Nita vrea sa iasa(avea timp)dar se razgandeste.PENIBILI.

plischi
plischi  •  20 Noiembrie 2016, 07:22

pe mine m-a distrat! nu stiu daca a fost sau nu blat, nici nu ma intereseaza, parca regret ca am stat mai mult pe atletico-real, dar era seara de fotbal totusi...

nebraska
nebraska  •  20 Noiembrie 2016, 07:12

Nu mai radeti de fcsbusti ma,e oameni si ei:)))

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 06:35
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 05:51

***

Restu ti s-au pierdut ?? pacat !!!

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 05:51

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 05:07
Postat de zecs93 pe 20 Noiembrie 2016, 04:30

maricel sa bagat in paie cu cojocu pe el !!!

Da-i un ghiont sa se dezbrace, ca asa nu faceti nici o treaba.

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 05:02

Nu te supara pe mine ca te-am intrebat cate *** sunteti acasa. Eu anul asta ma ocup cu recensamantul ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 04:48

Sunteti mai multe ovine? Exista si ovina2017?

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 04:30

maricel sa bagat in paie cu cojocu pe el !!!

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 04:10
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 03:50

ce jeg88uri de oameni sunt dinamopvistii astia. se jura gymd ca nu este nope,dar cand a disparut unu a disparut si celalalt. mai ce coincidenta. dar oricum,faptul ca l-am umilit pe gymd aka zecs aka nope,aka *** 16 aka vanatorul de *** in asa hal incat o sa planga si maica-sa(i-am pus poza pe siteuri de gay aka dinamopvsiti),ma bucura enorm. gymd,dupa ce ca are 1,5 m,nu are familie si nici viata sociala. imi si este mila de el.

esti idiot rau, amice, eu ma jur ca nu sunt nope, esti chiar atat de ***, ti-am zis, atatea zile sa mai ai daca eu sunt useru nope, m-am si jurat deci am credibilitate, tu ciuciu ??

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 31
Comentează