Comentarii (301)
nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 02:41
Postat de 6.6.6 pe 20 Noiembrie 2016, 02:38

care suporteri, care stelisti? pai aici nu e o criza de identitate, e una de nervi?

Astia sunt in criza rau de tot . la meciul cu city se credeau chiar Dinamovisti! Si au pus veste alb-rosii pe ei si se trageau in selfie ! Fcsb istii sunt cea mai confuza natie de fani de pe pamant .. Si cei mai umiliti

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 02:41
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 02:38

: ))) asta e vreun copil de vreo 13 ani , tu te astepti sa vina sa si o ia de la tine ? Daca il inviti sa vina sa ti o ia in gura poate accepta ca pare pe invers

I-am zis sa vina la carol la mausolem si nu a venit, am asteptat ca bou, bine ca imi luase-m o cola si o punga de seminte sa nu pierd timpu degeaba :)))))))))))))))))))))))

6.6.6
6.6.6  •  20 Noiembrie 2016, 02:38

care suporteri, care stelisti? pai aici nu e o criza de identitate, e una de nervi?

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 02:38

: ))) asta e vreun copil de vreo 13 ani , tu te astepti sa vina sa si o ia de la tine ? Daca il inviti sa vina sa ti o ia in gura poate accepta ca pare pe invers

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 02:36

si atunci de ce *** te bagi in seama? au comentat pana acuma zeci de dinamopvisti in timp ce il umileam pe nope si niciunu nu a spus nimica,apari tu si te bagi in seama. bai piticanie,ti-am spus ca iti pun poza pe gsp sa vada toti cine esti. iti aflu si adresa si atunci sa vedem eu pe unde mai scoti camasa. eu nu glumesc,chiar mai am poza cu tine,ca sa imi pot bate joc de tine.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 02:36

E ca semaforu :)))))))))) hahahaha

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 02:35

Asta a fost proiectat pe peretele casei, d aia face reclama la savana !!!

vanatorul.de.oi
vanatorul.de.oi  •  20 Noiembrie 2016, 02:33
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:58

***

Esti limitat rau, nu ma mira, esti fcsbist.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 02:33

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 02:20

No way, vorba lui Șekspire!:))

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • •••
  • 31
Comentează