Comentarii (301)
zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 02:46
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 02:46

***

i-am bagat defibrilatoarele ros-albe :))))))

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 02:46
Postat de zecs93 pe 20 Noiembrie 2016, 02:42

i-a pune ma acum poza aia aici, hai s-o vada baietii pentru maine, ***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 02:46
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 02:43

deci dinamop chiar este rusinea europei(nu apareti in statistici in primele 500 de echipe din europa),iar Steaua este mandria europei din Romania(in fiecare an aduce cele mai multe puncte din europa pentru Romania si este in top 10% echipe din europa),tu vorbesti prostii? wtf?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 02:45
Postat de vanatorul.de.oi pe 20 Noiembrie 2016, 02:41

Niciodata nu am inteles de ce fcsbistii sunt limitati la vocabular. Uneori am impresia ca ei traiesc intr-o colivie iar atunci cand ciripesc parca sunt programati. Nu am vazut vreodata pe gsp un fcsbist sa-l critice pe Gigi Becali. Toti sunt setati la acelasi parametru la care seta populatia Ceausescu. Dupa ce echipa FCSB a ajuns rusinea europei (statistici clare), ei scancesc ca niste cocute si scot in evidenta ca au facut *** pe ei in Europa fata de alte echipe care nu au ajuns acolo. Cum sa te dai mare cu asemenea isprava? Doar fcsbistii pot asa ceva. Este scris in ADN-ul lor.

Lu asta becali i-a lasat colivia deschisa, dar lasa ca il vedem noi cand nu mai are graunte :)))))))))))))))))))))

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 02:44

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 02:44
Postat de zecs93 pe 20 Noiembrie 2016, 02:41

I-am zis sa vina la carol la mausolem si nu a venit, am asteptat ca bou, bine ca imi luase-m o cola si o punga de seminte sa nu pierd timpu degeaba :)))))))))))))))))))))))

Nu se iasa umilitu din casa , cum vrei sa vina ? Asta sta toata ziua pe gsp si comenteaza cu toate clonele lui . Cred ca asta e asa dus ca ajunge uneori sa se injure singur de pe unele conturi

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 02:43
Postat de vanatorul.de.oi pe 20 Noiembrie 2016, 02:41

Niciodata nu am inteles de ce fcsbistii sunt limitati la vocabular. Uneori am impresia ca ei traiesc intr-o colivie iar atunci cand ciripesc parca sunt programati. Nu am vazut vreodata pe gsp un fcsbist sa-l critice pe Gigi Becali. Toti sunt setati la acelasi parametru la care seta populatia Ceausescu. Dupa ce echipa FCSB a ajuns rusinea europei (statistici clare), ei scancesc ca niste cocute si scot in evidenta ca au facut *** pe ei in Europa fata de alte echipe care nu au ajuns acolo. Cum sa te dai mare cu asemenea isprava? Doar fcsbistii pot asa ceva. Este scris in ADN-ul lor.

deci dinamop chiar este rusinea europei(nu apareti in statistici in primele 500 de echipe din europa),iar Steaua este mandria europei din Romania(in fiecare an aduce cele mai multe puncte din europa pentru Romania si este in top 10% echipe din europa),tu vorbesti prostii? wtf?

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 02:43

vrei fraiere sa aflu cine esti ?? chiar cunosc niste prieteni pe la gsp si aflu imediat, vrei ?? hai ca maine vei avea o surpriza !!!

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 02:42

i-a pune ma acum poza aia aici, hai s-o vada baietii pentru maine, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

vanatorul.de.oi
vanatorul.de.oi  •  20 Noiembrie 2016, 02:41

Niciodata nu am inteles de ce fcsbistii sunt limitati la vocabular. Uneori am impresia ca ei traiesc intr-o colivie iar atunci cand ciripesc parca sunt programati. Nu am vazut vreodata pe gsp un fcsbist sa-l critice pe Gigi Becali. Toti sunt setati la acelasi parametru la care seta populatia Ceausescu. Dupa ce echipa FCSB a ajuns rusinea europei (statistici clare), ei scancesc ca niste cocute si scot in evidenta ca au facut *** pe ei in Europa fata de alte echipe care nu au ajuns acolo. Cum sa te dai mare cu asemenea isprava? Doar fcsbistii pot asa ceva. Este scris in ADN-ul lor.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 31
Comentează