Alte știri din fotbal
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
1
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Știri din fotbal internațional
Tricoul lui Vozinha de la Mondialul 2026, vândut pentru o sumă record! A depășit echipamentele lui Alisson și Neuer
0
A câștigat eventul cu Universitatea Craiova și a semnat cu echipa lui Mirel Rădoi! Primul transfer în străinătate pentru român
0
S-a întors accidentat de la Mondial » Lovitură pentru Barcelona: Frenkie de Jong va fi indisponibil patru luni!
0
Starul lui Liverpool a făcut show la nunta „ca în România”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
toata romania e impotriva rusinii fcsb !
Sa castige si ASA si fcsb, au jucatori mai buni decat Petrolul, respectiv Chiajna.
Am mai facut unii la fel, si era vorba de o echipa mare, acum 7 ani.......de 8 ani sunt intr-o seceta absoluta! Aviz amatorilor! :)))
daca noi am vandut, voi le-ati cumparat. care e mai grav, Aanimal domestic rumegător, crescut pentru lână, lapte și came; spec. femela acestei specii
:)) numai sa batem noi tot. la cum am jucat in retur imi e greu sa cred ca batem tot.
:))) pe cuvantul tau?? nu as vorbi de echipe de pluton, aveti 4 finale si la anul parca va vad jucand pe la buzau.
nu ne "i-a" nimeni portile ;), stai linistit. ideea e sa nu vi le "i-a" voua, noi unde mai marcam :))
bravo zecs, esti un dinamovist adevarat :)))
Principiul este cel care conteaza si el ar trebui sa ne guverneze indiferent de cat de dureroase ar fi consecintele. Suporterii trebuie sa ramana in rolul cainilor de paza ai principiilor corecte la echipa. Penalilor de patroni nu poti sa le ceri asta.
Asta e atitudinea corecta. Cel mai bun prieten al meu, dinamovist inrait, mi-a spus ca are 2 dorinte pentru sfarsitul acesta de campionat: 1. sa se salveze Rapidul (dar nu in detrimentul lui U.Cluj) si 2. sa nu ia Steaua campionatul. A doua lui dorinta e aceeasi de 30 de ani, de cand ne cunoastem, si totusi ramanem cei mai buni prieteni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.