Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Respect omule, primu stelist care nu se intersecteaza cu echipa FC GIGI. FCSB dragilor nu e Steaua cum nici merele nu sunt Prune.
Zecsule ,tu ar trebui sa tazi ca esti 25 din 24 de ore non stop pe stirile cu Steaua,unde este vorba de Steaua,hop si tu sa-ti dai cu parerea sau sa faci mistouri.Mai bine ti-ai vedea de echipa ta,ai vedea ce masinatiuni mai face negoita,si apoi sa ai tupeul sa faci misto.
Degeaba se impaca armata cu Jiji ca suporterii lu peste nu mai vor sa auda de el si la final suporterii vor cere sigla si palmaresul de la armata si Gigi si vor finanta ei o noua echipa. Te doare capu cand vezi 6000 de insi care vor sa decida pentru 6 000 000.
FCSB= fotbal club steaua bucuresti. puneti botu' la ce zice generalu'izmana si acolitii lui. daca ati citi comunicatele oficiale ale CSA, nu veti gasi nicaieri ca CSA are palmaresul FC Steaua.
dada, cauta un film indian ;)
FCSB ,echipa fara identitate ,fara istorie .fara palmares,castigata de Gigi la poker si ajutata de arbitri sa nu piarda,Asta nu este Steaua
la multi ani domnule !!! Forzza Dinamo !!!
Se poate si revenirea la baza din ghencea mai ales ca argaseala se plangea la niste copii sa nu mai joace la domnesti ca sa se antreneze campioana :))))))
*** / continut e articolul asta ///? dai de inteles una si ma trimiti la ghiosc ... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
era sa va cred...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.