Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, despre revenirea dramatică a lui Dinamo: „Printre cele mai importante meciuri”
0
Alexandru Musi, enervat de arbitraj: „Nu mă interesează! Să verifice la VAR!”
0
Alex Pop i-a adus victoria lui Dinamo și a găsit selecționer pentru națională: „Că tot vorbește toată lumea”
2
Fostul coechipier al lui Ilie Balaci îl contrează pe Ladislau Boloni: „Vorbește degeaba”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle, în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei. „Cetățenii fac scor
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
2
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
2
„Micul Messi”: la 15 ani se antrenează cu prima echipă a lui Manchester United
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
pai asta si sunt! fecesebisti! si ei stiu asta foarte bine! nici macar pe ei nu se mai pot minti! cum dracu imi spun ei mie ca sunt steaua, cand in dreptul lor scrie mare fcsb?!?
ia poate ne lamureste pardalian(fratele mai mare a' 'lu' ardiles) de ce fecesebe nu se numeste ba praleo steaua? nu de alta dar sa nu mai facem confuzii! la baschet, handbal, polo este steaua! la fotbal fecesebe! cum dracu sa fie acelasi lucru?!? :)))))hai nu te ataca sa nu crape ceva n tine
Lasati-i pe fcsbisti sa viseze ca vor avea si ei stadion :))))
ardiles! fecesebe n are istorie ba! in astia 2 ani de existenta nu s a remarcat decat prin blaturi(omenii) si conducatori ai clubului arestati! de stadion nici nu se poate vorbi in cazul fecesebeului pentru ca nu a avut vreodata unul! arena nationala in nici un caz nu se poate considera stadionul fecesbelei! cat despre bun simt....hai sa fim seriosi ma ardiles! cand o sa ai tu bun simt in discutiile cu suporterii altor echipe, iti dau cuvantul meu ca o sa fiu la fel de politicos! hai... sa traiesti bine!
Stadionul clonei fcsb nu va fi niciodata modernizat, pentru ca nu exista.
fcsbistilor, ati ramas doar cu jignirile, nu intamplator sustineti o clona cu emblema surogat. Sunteti jalnici.
Hahahahaah, vezi ca generalii aia sunt unul singur. Il cheama Emil Bodnaras si fusese condamnat la moarte pentru tradare in perioada interbelica, intrucat dezertase in URSS. =))
Va doare istoria noastra in continuare =)) Va doare ca stadionul Giulesti e inaugurat de Carol al II-lea si Mihai I, iar cotetul vostru e inaugurat de cizmarul din Scornicesti =))
Pai Uefa va da dreptate pentru ca federatiile noastre de 3 centi inca nu au trimis dosaru complet cu tot ce tine de clubu vostru clonat, daca ai privi mai corect ai vedea ca sigla va schimabat-o, e o chestiune de zile pana cand UEFA o sa vrea tot dosaru si atunci o sa apara pe sit-eu UEFA si numele de FCSB !!!
scz..era pt fcsbist
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.