Alte știri din fotbal
„Nu cred că nu a fost un meci bun!” » Gâlcă anunță noi măsuri dure: „Vor juca doar cei care pot să alerge”
0
Singurul oltean care poate încălca ordinul dat de Rotaru: „Coelho este o surpriză pentru mine”
0
Bancu are un singur obiectiv, după victoria cu Rapid
0
Filipe Coelho s-a referit la noua achiziție: „Nu eu l-am adus” + Are o nemulțumire
0
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut: arbitrul Danny Makkelie a primit un telefon în timpul finalei Cupei și s-a dus să răspundă
6
Pep Guardiola, concluzii după City - Arsenal: „Realitatea e una singură”
1
Mikel Arteta spune unde s-a făcut diferența cu City și ce-i rămâne de făcut lui Arsenal
1
GAME ON! Manchester City a bătut-o pe Arsenal și finalul sezonului în Premier League devine dramatic
13
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Judecătoare de la Tribunalul București bănuită că a folosit inteligența ...
Libertatea
Înjurături și amenințări la un meci de fotbal. Mama unui jucător a dat ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Jenant.
s-a vazut din nou ca steaua a fost furata ca-n codru... gol din penalty , a avut 2 penaltyuri clare steaua ... a dominat clar meciul ...dar din nou s-au vazut butoanele lui Borcea eu propun ca stelistii , in semn de protest sa poarte la viitoarele meciuri niste fesuri din lana de oa1e .Nu vor juca mai bine dar macar nu le va mai ingheta neuronul
ce a zis ciobanu ca a mancat tura trecuta? Varza cu miel parca,,,ei asta suntem,,VARZAAAAA,,goala inca,,fara nimic...Mie si rusine sa mai ies pe Site.
noroc cu Tatarusanu ca luam 5, nu numai unul!!!
steoaia...e bass...:))) extraordinar de bine au jucat :))) ia titlu ...:)))
Laca dute tata si antreneaza taurii in Spania,ce-ti trebuie tie Steaua, sa te deranjezi sa o antrenezi.Eu am zis inca de la primu tau mandat ca nu esti antrenor,dar daca si la al treilea nu ai rezultate esti ZERO!!!Echipa joaca turca,tragem un sut la poarta pe meci.Laca,iate de mana cu jiji si cu marii jucatori de la urziceni si lasatine in pace,poate asa ne mai amintim si noi cum e sa castigi un trofeu.
suntem penibili!!!
ce seara minunata
Gloria bate si ea pe cei mai slabi ca ea!!! Si, cine e mai slaba ca Bistrita?!? Desigur, FC Valiza!!!
Bai , tot cereti sa plece Gigi din Ghencea. Joaca Gigi ? Altul nu s-ar implica nici atat. Asta a adus 20 jucatori. Ce vin are el daca Steaua e CEA MAI JENANTA ECHIPA DIN ROMANIA ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.