Alte știri din fotbal
„Mărgelatu'” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
0
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira, vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
1
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
5
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Atentie!!! Caut pe andreeacatelusa,,sa ma dau in legea ei.Va rog detalii,platesc bine.
8====D steaua!
Lacatus pleaca, n-ai nici o treaba cu meseria de antrenor.Pe cat de mare ai fost ca jucator, pe atat de slab esti ca antrenor.Chiar vrei sa ne batem la retrogradare?
domniloe de la gsp, va roaga frumos un stelist sa nu faceti cronica meciului, sa dedicati o pagina intreaga pe care sa scrie mare in ros-albastru "PENIBIL"
tiki-taka barcelooonaaaaa tiki-taka barcelooonaaaa
tiki-taka barcelooonaaaaa tiki-taka barcelooonaaaa
RETINETI CE VA SPUN CA SI NOI AVEM ACELEASI PROBLEME ..TOT RAUL VINE DE LA GIGI L'AMOROZO !! PINA NU PLEACA ALA SLABE SANSE....DACA NU II DADEA CU FLIT LUI PITURCA ACUMA JUCATI CU 30000 IN TRIBUNE .
FORTA VICTOR PITURCA! NOI la culcare si atat!
waiiiii ce meci rau X(X( nu se poate :((:((((((((( offfffffffff
TIKI-TAKA ! Tocanita i-am facut !! HA HA HA !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.