Alte știri din fotbal
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
1
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
1
Știri din fotbal internațional
Cunoscutul fotbalist englez cu 38 de operații a trecut printr-o nouă încercare: „Îl puteam vedea pe tata în nori”
0
Gigi Becali a anunțat schimbări în echipa celor de la FCSB pentru meciul cu Dinamo Zagreb: „A simțit ceva acum vreo trei zile”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
2
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
dinamo a mrcat sute goluri in acelasi mod, adica cu ajutorul arbitrilor. Sa vada si dinamovistii cum este(sic)! Imi doresc ca Poli sa dea numai astfel de goluri. Hai Poli Timisoara!
Timisoara este in coasta lui Dinama pt. ca banii haznalei lui iancu iau dru,ul catre Tudor si altii ca el Tusine afara cu tudor din arbitraj. Ionica Serea a fost pui pe linga golanul acesta cu barba.Vreau sa nul mai vedem pe teren pe acest infumurat din fotbal.Dece mai bozgore de Igna lai dat afara pe Serea sa vede daca ai cxuraj si cu tudor, dal afara si pe boul asta care a stricat foarte multe meciuri.
IANCU=UN JABBA THE HUTT PENIBIL!!!
TUDOR+BALAJ=2 HOTI!!! MULT MAI HOTI SI MAI SMECHERI DECIT SEREA,PT.CA EI POT FURA LINISTITI,NU PATESC NICIODATA NIMIC!!!
burtosul gonflabil trage tare de sfori pt.ca stie ca nu va lua nici un punct inapoi (hazlie chestia cu tricourile lui fc arges) !
Citind comentarile postate nu pot spune decat, fi-ti seriosi!Timisoara cu exceptia penalty-ului inexistent a marcat doa goluri perfect valabile, in vreme ce Farul s-a aparat "ca in desene animate".Cel de al trilea gol al constantenilor a fost dintr-un offsaid de 2 metri, iar decizia brigazii de arbitraj in acest caz este perfect justificata.Cine presupune ca Farul merita macar un egal s-a uitat la alt meci!
...contra aducerii arbitrilor straini.. primul gol, hent inexistent, jucatorul Timisoarei care a lovit balonul cu capul in mana fundasului se afla in offside! Urmatoarele 2 goluri ale Tm au fost date dupa 2 faulturi flagrante in careu. la golul anulat farului din ultimul minut, marcatorul se afla pe linie cu mingea in momentul pasei!!! Daca Serea a fost exclus pt un penalty si o eventuala eliminare in min 90 (offside-ul nu i se poate imputa), atunci Balj tre sa puna fluierul in cui!!!
Din pacate in ziua de azi, ca sa-ti asiguri linistea pe langa cumpararea arbitrilor se practica si cumpararea comentatorilor si moderatorilor de televiziuni!... Dupa ce la tv Serea este scos basma curata de comentatori chiori este pe buna dreptate suspendat de comisii dar ce a facut Balaj la Tm, cu 3 goluri fraudate, vazute si din cosmos si acoperite de cometatori cumparati si rauvoitori e strigator la cer......mai ales ca Balint si iancu (bazandu-se pe Chivorchian) au fost contra aducer
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.