Alte știri din fotbal
Raul Rusescu lansează cel mai negru scenariu pentru FCSB: „Cazurile lor ar trebui să sperie pe toată lumea!”
0
Ilie Dumitrescu a criticat doi jucători de la FCSB
0
Tănase a fost informat despre criticile lui Becali: „Poate așa i s-a părut dânsului”
0
După victoria cu FCSB, Dani Coman a făcut o promisiune: „Poate suna orice telefon!”
2
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
ERA SI TIMPUL.....ca din toamna tot ajunge tabela noua.Sper sa afiseze cat mai multe scoruri favorabile pt UTA.Salut toti suporterii UTEI si le recomand celorlalti sa stea in banca lor ca nu se stie cand se intoarce roata.CU UTA PANA LA MOARTE....FORZA UTA.
ar fi trebuit sa avem tabela noa inca din meciu cu poli iasi k asa s-a spus si in ziare si peste tot.in fine,nu conteaza asta.conteaza ca pe tabela aia sa fie afisate scoruri favorabile UTA-ei.FORZA UTA!!!!
SA SPERAM CA VA INDICA LA SFARSIT 2 - 0 PENTRU UTA. HAIDE UTA !
Itre pe: www.parchetlux.ro
bai analfabetilor..ce va fute pe voi grija dc UTA are bani sau nu. in primu rand stadionul e al Primariei si investitia este facuta de catre primarie si la fel va fii si cu nocturna.investitiile astea nu tin de patronii echipei. in al doilea rand dc nu stiati datoriile catre jucatori au fost aproape in totalitate platite. asa ca nu mai comentati in necunostinta de cauza. FORZA UTA
Las' ca avem bani sa inchiriem dric la ma-ta!
astia nu au bani nici sa plateasca ambulanta care asista la meci da isi pun tabele noua=))))doamneeeee
Te-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu? Solutia e foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Respecta pasii de mai jos si o sa ai niste venituri consistente: 1. Mai intai intra pe b* u* x *.to (fara stelute si legat) in dreapta sus da click pe register. 2 Completeaza casutele de acolo. Unde scrie REFERRER scrie MANOLOCOSMIN (eu fiind un Premium Member pe site si tu primind invitatia de la mine o sa primesti un bonus la inscriere) . 3. Apesi pe SurfAds si dai click pe link-urile care iti apar acolo. Pe fiecare site pe care intri trebuie sa astepti 30 de secunde. Pentru fiecare site pe care intri vei primi 0.01$ . De asemenea pe link-urile care ti le da acolo poti sa intri doar odata pe zi. 4. Facand doar ce scrie la pasul 3 poti castiga aproximativ 100$ pe an. Totusi, pentru fiecare persoana inscrisa de tine o sa primesti inca pe atat. De exemplu daca mai inscri pe mama si pe tatal tau in total o sa ai 2 invitati si in loc de 100$ primesti 300 $ pe an. Daca ai 9 invitati atunci primesti 1000$ pe an si tot asa mai departe. 5. Asta e pasul cel mai important si anume luarea banilor. In momentul in care ai ajuns la 10$ poti sa scoti banii. Tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe "Payments" si alegi suma care vrei sa o scoti. Banii ii vei primi in 30 de zile lucratoare fie pe card Visa fie prin depozit bancar, in functie de cum vrei tu. Daca nu ai incredere ca o sa primesti banii la timp poti sa intri pe forumul site-ului si sa vezi ca acolo toti zic ca nu e nici o problema cu retragerea banilor. Cam astia ar fi pasii. Daca ii respecti poti sa ai un venit destul de frumusel din asta. Site-urile pe care o sa intri platesc bani foarte multi ca sa primeasca vizitatori si merita sa profiti de asta. Eu sunt membru pe site-ul asta din iulie 2007 si pana acum fac 240 de euro pe luna. E drept, nu e mult, dar avand in vedere ca tot ce fac e sa intru pe link-urile date de ei timp de 30 de secunde eu zic ca merita.
Noi avem bani pentru ca am luat un jucator lover de contract si lam dat cu 2,5 milioane euro nu ca voi miticilor.
FORZA UTA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.