Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga
12
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan a fost chemat la monitor
1
Edi Iordănescu atinge punctul „sensibil” al selecționerului Gică Hagi: „Vor fi expuși criticilor”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Start în repriza secundă: zero șuturi pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
cu tamas, apararea era slaba. intr-un singur meci, cu el pe teren, steaua n-a primit gol! radoi a avut dreptate, nu e posibil ca la o echipa cu pretentiile stelei sa tolerezi absente la antrenamente pentru nopti pierdute in baruri. la el e si recidiva, chiar daca nu la steaua. problema stelei e sa gaseasca o linie de fund stabila, in care relatiile de joc sa le lege. ori asta dureaza si toata lumea pare sa uite lucrul asta.
Mirel trebuie sa fie mai flexibil! Altfel o sa intre el in teren cu atitudinea asta (o sa ramana fara jucatori daca-i da afara la prima greseala)! A reusit sa strice apararea care era unul din punctele noastre forte!
Si in opinia ta respectul se castiga tolerand indisciplina,asa-i?Poti castiga respectul si in acelasi timp sa reusesti sa te si impui,insa daca ai pierdut jucatorii din mana esti terminat si niciodata nu vei putea ajunge sa depasesti anumite limite,vei ramane doar un antrenor oarecare.In alta ordine de idei e prea devreme sa-l caracterizam pe Radoi ca antrenor,nu crezi? Personal cred ca nu o sa te fac sa intelegi atata timp cat i-ai pronuntat numele ironic...(Ratoi)...deci ce ai spune daca tie ti s-ar spune gargaun si nu george?
Bai, ca ii tot aud pe astia cu.......este la inceput de cariera, trebuie sa se impuna.....ce sa se impuna cand el ( ratoi )este *** ? Pai respectul ti-l castigi, nu-l impui, ca nu esti ***.............asta daca te duce capu'. Daca te duce tramvaiul................cauti sa iti impui respectul ca.......nu ai de unde.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vouă chiar nu vă e rușine să tot puneți paie pe foc? dacă rădoi nu lua atitudine, săreați în capul lui că e slab de caracter. cât despre tamaș, să dea Domnul să aveți treabî în viață NUMAI cu bețivi și să vedeți ce bine e.
@randoom.....”ce? ca tamas este ***? wtf? asta stiam cu totii? dar nu ........” .............................................Am spus altceva nu ca e betiv.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gannicus2014 • 23 Iulie 2015, 18:41 vinovati sunt cei din anturajul lui Tamas , iar acel Marius Niculae se pretinde amicul lui , dar il expune in public la o terasa , el e aproape pensionar si n-are echipa , poate sa stea la sprituri toata noaptea ... toti amicii lui sunt vinovati , ii cunosc slabiciunea lui Gabi................................................................................... si Tamas e vreun copil care nu stie ce face si a fost luat cu forta de altii !!!!! Hai ma ce dracu....... , pana acum tot anturajul si Niculae au fost de vina ??!!
da,dar iubiti Steaua care joaca in ucl cu partizan.
ce? ca tamas este ***? wtf? asta stiam cu totii? dar nu stiam ca radoi este un antrenor asa de intransigent incat sa taie in carne vie. parerea mea este ca radoi a procedat corect. bani nu am pierdut,inca din contra,daca primeste 200-250 de mii de euro pe el,am facut si profit. asa ca nu s-a intamplat nimica.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu iubim fcsb pe aici,asta e.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.