Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
0
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
0
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
3 meciuri în play-off-ul UCL » 4 goluri la Zagreb! S-a marcat și în Fener - Lyon + Răzvan Marin titular
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
2
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
20
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
cine sa-l distruga ? el oricum e distrus ,asta nu e jucator de echipa mare,a fost doar o speranta si asa o sa moara ,hai sa ne vedem lungul nasului !
Il va distruge si p-asta! Sa vezi ce-o sa mai joace in campionat daca nu pleaca, mai ales din motivu asta!
CORECT!!!!!!!!!!! HAI SA LE DAM FOC LA CASE!!!!!!!!!!!! CU EI INAUNTRU!!!!!!!!!!!!
stiam ca asta vrea sa faca ciobanu, a mai zis ca nu-l da...tanase a jucat bine sezonul trecut, atat de cand e la steaua a jucat mai mult slab..acum a jucat si el un sezon bine nu extraordinar dar bine...ne-ar trebui un jucator mai bun decat tanase dar daca asta il avem cu asta defilam:) oricum pentru nivelul ligii 1 e chiar ok ce-mi place ca in ultimul an alearga, alearga mult si a inceput sa maisi marcheze, cred ca e bine sa mai ramana amcar un anu la noi sa facem performanta . sper sa nu pleci nici chiriches, daca nu jucam macar 2 ani cu acelasi lot (mai mult sau mai putin) nu facem performanta.
ma frate cat sa i mai suportam pe neamurile astea proaste albaneze,au smenuit tot ce se poate in tara asta.au distrus cluburi doar ca sa le fure jucatorii,au confiscat nationala si dor jucatorii lor sunt vopsiti,au cumparat presa de 2 lei si nu trece o zi sa nu auzim de clanul lor.FACETI UN BINE SI O BUCURIE TUTUROR ROMANILOR.MURITI IN MMV
Tu gandesti inainte sa scrii?!! Cine pe cine a "manarit" pana acum? As vrea sa fiu si eu "manarit" cu vreo 1,8 milioane , bani aflati la mine in buzunar, si sa mai astept inca pe atat, de la un jucator pe care oricum nu-l mai puteam tine, ca am dat faliment...
Da cine il crede mare jucator ? deja are 25 de ani ... mai sta 2 3 ani la Steaua cum zice asta ca sa nu imparta banii cu Penescu , si pe urma pleaca in China , si gata ....s-a terminat si cariera lui
ca bine zici ! doar sclavii ciobanului nu pot intelege asta, e cam grele pentru ei !!!
daca noi il credem pe tanase asta mare jucator ne meritam locul in clasamentul FIFA. asta de 4 ani tot "promite"...ce promite nu inteleg, dar vad ca toata lumea il lauda si asteapta..."sa promita in continuare"...si alexe la fel. prind 2-3 meciuri bune in tot campionatul si sunt trecutul, prezentul si viitorul nationalei!!!
Dah..ciorditorul de cas vrea sa dea un nou tun..!Dupa ce i-a luat pe Chipciu si Parvu,cu matrapazlacuri acum vrea sa-l ,,manareasca" si pe Penescu,dar sa vedem cat ii va mai merge!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.