Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
1
Știri din fotbal internațional
Din Liga 5, convocat la Campionatul Mondial! Cum arată lotul naționalei din Noua Zeelandă
0
Camere goale și cereri false de la FIFA » Marele eșec care se conturează înainte de Mondial
0
Freiburg - Aston Villa, finala Europa League » Încă un gol fabulos în final de repriză
0
Răsturnare de situație! Sergio Ramos blochează transferul internaționalului român
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
eu nu inteleg, de ce se face in locul velodromului? nu s-a dat ordonanta de guvern care il scoate pe badea din drepturile de cesiune? eu parca asa stiu...nu mai inteleg nimic....ma rog, e bine ca se face stadion pana la urma! fie el si mai mic de 15 18 mii. e suficient, daca dinamo are nevoie de mai mult are oricand arena nationala. Macar se termina telenovela aia patettica cu vrem stadion fara pista, cand imi aduc aminte ce pretentii aveau unii pe banii altora ca patronul...ioc:) pff:) p.s. poate ma lamureste cineva care-i treaba cu badea.
Logic, cele trei echipe de tradiție ale Bucureștiului trebuiau să beneficieze de investițiile pentru acest eveniment. Totuși, este de neînțeles ce caută între aceste stadioane Stadionul Arcul de Triumf, o arenă dedicată rugby-ului, care va avea doar 8.500 de locuri. Probabil că planul a fost aprobat atunci când era presedinte la COSR, fostul rugbist Alin Petrache, care a strecurat arena printre cele care dedicate fotbalului. Cred ca stadioanele Sportul și Cotroceni erau mult mai nimerite pentru acest proiect. Cat despre stadionul Dinamo, acum ramane ca dl.Badea sa se uite la vechea arenă ca melcul la barieră, pentru ca acolo va putea juca doar echipa din Liga a 4-a (daca nu retrogradeaza) și vor putea alerga pe vechea pista doar atleții clubului sportiv.
Să nu uiți să-ți faci abonament (și) la RATB / METROEX !
Alta treaba sa stii ca nu am, doar sa-ti urmaresc tie comentariile. Te stiu dupa username, dar poate ca ar trebui sa mai umbli la sarcasm ;)
Chiar eu am primul comentariu unde e clar ca ironizez fecsb... ești cam superficial
Nu ma cunosti... se pare ca intru cam rar... prima parte e purul adevăr, a doua era o ironie
Cum se deschide imi fac abonament!
Termenul de predare era aproape de final, asa ca s-a gasit solutia asta de compromis. Dar nu inteleg, acum ce va nemultumeste, ca se face stadionul mai in spate? Va e lene sa mergeti ceva mai mult, sau ce anume va deranjeaza? Frate, se face un stadion nou, in parcul Dinamo, mai ales ca ne luasem gindul de la el, si mai ales ca se face fara pista, ce va nemultumeste???
Se poate judeca cu celeritate ! Si atunci degeaba ataca. Pana acum de ce nu au atacat ? S-a asteptat pana acum pentru ce ?
Perfect, inca o clona gigista, nu aveam destule.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.