Alte știri din fotbal
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026: „N-arată rău, numai să ajungem acolo””
0
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Știri din fotbal internațional
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
38
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
4
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Credeam ca Budescu are caracter ca nu e ca varza Alibec,dar se pare ca m am inselat.Urat chiar foarte urat a procedat aseara Budescu.Bravo DICA am jucat pragmatic si am invins!
Gigi e pe primul loc deci mai bun ca Petrescu .
de cand dracu au inceput jucatorii sa ceara explicatii la antrenori .... numai *** au in cap "vedetele" astea de ROmania .. ca daca ii duci afara se intorc cu coada-ntre picioare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Budescu e nr 1 la noi dar aici a comis o grav. Nu creezi tensiuni suplimentare la echipa. Ai nemultumiri le discuți in privat. Ce ti e si cu fotbalistii astia ....
Budescu e un mare talent care are puțin creier.
Nu pot fi de acord cu declarațiile „aruncate în presă” de către Budescu cu probleme care trebuiau discutate numai cu antrenorul, după cum nu pot fi de acord nici cu declarația exagarat de dură a lui Becali, care a „observat” că unul din truditori a bombănit ! Nu știu ce se întâmplă în elita fotbalului: Dan Petrescu „aruncă” șopârle, Mihai Stoica răspunde cu aceeași monedă, dr. Mureșan nu vrea să se lase mai prejos, patronul Craiovei se silește să nu „rămână de căruță” față de plutonul de acuzatori amintit, ier Becali se se străduiește să demonstreze că are cele mai „performante” ocări la îndemână ! Nu le-ar sta mai bine la toți să-și vadă de echipele lor și de armonizarea atmosferei în cadrul acestora ? Poate și spectacolul sportiv ar avea de câștigat !
Dl. caminero e rugat să observe (federal, desigur...) că aici nu e vorba de play-out.
Redactore, du-te fuguța să vorbești cu tontolan, vă iau norvegienii banii înapoi dacă mai continui să provoci p-aci (bine, tu provoci oricum ... anumite sntimente ...)
Da, abia așteaptă transferul în Banie, că e sedus de gloria CîSîUCîVî...
n-are nici o legatura! de aia e acolo! nu am vazut jucatori adevarati sa maraie ca stau pe banca! messi a inceput pe banca partida cu Levante si nu am auzit sa spuna ca se simte folosit! am impresia ca prea multe ifose se urca la cap! ca si cum ar zice un mecanic de locomotiva "datorita mie nu a deraiat trenul,sa imi faceti statuie!" pai aia si e menirea ta ma, ca doar nu te-ar tine nimeni sa faci lucrurile pe dos!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.