Alte știri din fotbal
Ilie Stan a spus dacă FCSB prinde sau nu play-off-ul și a numit principala favorită la titlu: „Clar!”
0
Laszlo Dioszegi a răbufnit, după decizia Comisiei de Recurs: „Continuăm lupta împotriva nedreptății”
0
Gigi Becali a renunțat la o sumă impresionantă » Cum și-a explicat decizia
2
Cristi Săpunaru a tras concluzia despre Moruțan, după debutul la Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian s-a înțeles cu Genoa
0
Prima reacție a lui Răzvan Lucescu după tragedia fanilor lui PAOK din România: „Trebuie să simtă asta. Aici e ceva special”
1
Conte l-a lăsat pe Chivu și îl ia în focuri pe Spalletti: „O minciună sfruntată! Antrenor grozav, dar fără respect”
0
Antrenorul lui Fenerbahce, exasperat înainte de meciul cu FCSB: „Nu știu ce fac la București”
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Participa constient, evident voit la o campanie de denigrare permenenta a lui Dinamo, ******
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De fapt a venit la 19 ani iar la 20 pleca la Inter ! Nici nu mai e posibil fizic să fie 20 de mii pentru atunci cand a venit Mutu nu erau scaune ci bănci ca peste tot, iar capacitatea era de 18 000 ! Acum a rămas 15 000 !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tensiuni ? tensiune aveți voi, că dacă nu scrieți ceva nasol de Dinamo, ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mutu a intrat pe Stefan Cel Mare la 20 ani, poate erau 20mii. Pe Dinamo nu or sa mai fie niciodata 20mii (cel putin pe actualul "central").
@GSP: aveti articole foarte partinitoare, anti-Dinamo. De ce nu le semnati? Eu am curajul sa imi semnez comentariul. Voi?!
"Nu poți intra pe Arena Națională cu 30 de mii de oameni cu un junior de 18 ani", a declarat Mutu pentru sursa citată." ATUNCI STAI SI ASTEPTI SA FACA 28 DE ANI SI DOAR ATUNCI II DEBUTEZI IN LIGA 1 ?
:))))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.