Alte știri din fotbal
În cursa pentru promovarea în Superligă, clubul încasează un croșeu în plin: „Gata cu cotizația! Nu mai dăm niciodată!”
0
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită » Start la Voluntari
3
Rapid se întărește pentru titlu: campanie de achiziții agresivă! » Al doilea nume important „capturat” din Superliga
0
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Un singur „tricolor” lăsat în afara lotului
8
Știri din fotbal internațional
Două nume noi în tranzacția pentru Alessandro Bastoni » Barcelona îi propune lui Inter un atacant și un mijlocaș
0
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
F.m.m. esti presedinte tu ma rapanosule, iesi in m.m. de analfabet, cum sa nu fii de acord e si normal , iti mai da jiji analfabetul k e de aceeasi teapa cu tine , un pahar la golden shlitz, f.m.m. keliosul draqu, kand te vad zici k imi vad kapul p.u.l.i.i. semanati super tare , niciunul n-are creier, si sunteti aman2 keliosi
Ar trebui sa fie de acord cu masura extrema de a opri meciul in momentul cind s-au epuizat toate celelate variante. Eu cred ca atmosfera din tribune era departe de a fi scapata de sub control, iar masurile luate au fost minime. Arbitrul a luat decizia imediat cum a fost acoperit de regulament ( daca a fost 100% acoperit de regulament...)
Stelistii nu isi bat capul cu oligofreni ca Valentin! Ei doar se distreaza cu voi
statistica voturilor se face pe la spate pe cand mesajele scrise arata adevarul......diferenta mare privind numararea oilor la stana !
Presedintele are DREPTATE! Nu-l mai vorbiti de rau, ganditi-va ce ne-am face fara El. S-ar închide gradina zoologica.
de unde stie el ca e corect , o fi fost arbitru, nu numai marinar :)
taci dreaq de betiv! si tu mai vorbesti de fotbal?
Da...acum sunt impacat. Daac zice Base...asa e.... pffffff
cum se face ca majoritatea mesajelor scrise (aproximativ 70%) sunt anti stiaua, iar voturile in proportie inversa ?! Cine are interesul sa ne minta ....sau stelistii nu stiu sa scrie
are dreptate base. ce vina are Steaua ca aia de la rapid sunt niste idioti ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.