Comentarii (66)
haideusicfr
haideusicfr  •  22 Iunie 2014, 09:27
Postat de forumeer pe 18 Iunie 2014, 18:59

Iti mai amintesti cate meciuri consecutive fara victorie aveti cu Steaua? Era nascut cand ati invins ultima oara? De ce crezi ca niciodata nu puteati invinge Steaua nici macar cand luati campionate? Iti zic eu: era singurul meci pe care nu-l puteati blatui.

Normal ,*blatuitorii* sefi erau (atunci!!) la Steaua.Acum sunt la ..Poarta Alba !

haideusicfr
haideusicfr  •  22 Iunie 2014, 09:26
Postat de sibelius pe 18 Iunie 2014, 18:11

Da' meciurile cu Rapid si Dinamo ti le amintesti? Cel cu Vointa Sibiu? Cel cu echipa a doua a Bistritei fratelui Nelutu? Coatele Capcaunului?

Imi amintesc de un meci cu Rapidul in care Ronny si Vass au fost accidentati grav: picioarele rupte ,la Ronny dubla fractura (era autorul primului gol pe contraatac!!-un supejucator de viteza ce nici nu si-a mai revenit!).*Autorii* Herea si inca unul nu-mi mai aduc aminte numele n-au primit nici macar galben.

cfrclujole
cfrclujole  •  20 Iunie 2014, 14:32
Postat de glorie pe 18 Iunie 2014, 23:18

La Astra merge, dar l-as prefera la Petrolul! Ar fi si un stadion frumos acolo.

Nu merge la niciun club din L1 ci in strainatate.

omgwtfbbq  •  19 Iunie 2014, 03:58

nu ma ca daca nu merge la Petrolul, stadionul nu ar fi tot frumos.. lol.

glorie
glorie  •  18 Iunie 2014, 23:18

forumeer
forumeer  •  18 Iunie 2014, 18:59
Postat de torinezul pe 18 Iunie 2014, 18:57

Ai memorie selectiva .De 2-5 cu Viitorul iti amintesti ?? Ca de FC Bihor - Steaua 2-3, din 1988 ,cu golulu victoriei marcat in minutul 98!!!!!!,nu te mai untreb ca presupun ca erai pe portativul lui taica-tau .