Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Momentul în care pușcașii marini americani au urcat la bordul unui ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Mama ei de lb romana si cine a mai pus bazele gramaticii.....sa se sinucida respectivii(ca sunt mai multi)..trebuia sa fie legea mioritica,dupa ureche.Un principiul fonetic al gramaticii,nu al cuvinetlor. Asta e una dintre stirile meninte/intentionate sa creeze scandal,nu cei despre care se scrie creeaza asta.Bine,ma,daca voi vreti lasati sa fie disensiuni numai sa luam noi titlul.Anul asta e anul "lui cainilor":))))
Probleme creeati voi cu stirile voastre idioate! Jovani a afirmat ca jucatorul lua 20.000/luna deci 240k/an,iar la Dinamo va lua 15.000 ca si Nicu Sageata.Fiind un goleador se pare ca-si merita bani,sa nu chitaie alde Munteanu,Danciu sau Pulhac ci sa demonstreze ca-si merita locul in echipa..
daca e jucator bun,merita 400.000 macar ii i-a locul lui Danciu!
Michel Platini poate crea probleme in vestiarul lui "cainilor". :)) cica lui "cainlor":))
ARTICOL caracteristic ziarelor romanesti in primul rand articolul se bazeaza ATENTIE pe o eventuala nemultumire a jucatorilor lui dinamo si pe o declaratie "PE SURSE" deci nimic oficial deci nimic adevarat deci recunoasteti ca e o fumigena si mai e un aspect nu stie nimeni sigur ca lua platini 400 000 euro la tska si chiar daca ii avea in contract nu stiu daca i-a si primit la ce probleme sunt acolo apoi de unde stiti voi exact ce contract are platini la dinamo ati fost in birou cand s-a semnat? daca da se schimba treaba oricum eu sunt dezgustat si vad ca lumea e deranjata rau ca lucururile merg bine au incercat mai intai cu certuri intre actionari iar acum cu platini sa stric
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.