Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, integralist în spectaculoasa revenire a Celtei la Valencia: ce notă i-au dat spaniolii
0
Dă de pământ cu strategia Italiei: „Yamal și Musiala ar juca în Serie B”
2
PAOK - Panathinaikos, duel important pentru echipa lui Răzvan Lucescu » Antrenorul va pleca spre București imediat după meci
1
La 5 zile după calificarea la Mondial, jucătorii încă sărbătoresc cu zeci de mii de oameni pe străzi! Plângere oficială la FIFA: „Federația i-a blocat acolo!”
1
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Controverse privind resturile unui C-130 Hercules: SUA spun că şi-au ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
10 motive? Wow !! Dinamo a avut numai 5 !!
Viitorul e campioana, nimic nu se mai poate intampla. Eu am demnitatea de a-mi felicita adversarul! Felicitari Viitorul! Felicitari Gica Hagi!!!
Punctul 9 nu-l inteleg. Nicicum.
Interesanta poza cu astea doi cuprinsi de la Viitorul...lucruri stranii se petrec mai jos de talie...
Au "semanat" acum 8 ani, maine , posibil, culeg "roadele" muncii lor. Frustrarea si disperarea fcsb-ista e cu atat mai mare si datorita faptului ca pot termina sezonul pe 3 fara probleme.
Stim ca Viitorul merita titlul. Si Dinamo il merita. Dar spuneti-mi un singur motiv real pentru care FC FCSB SA merita titlul. Asa-i ca nu gasiti niciunul? :)))
Ce fățarnic, ce mincinos! In sinea ta speri ca felicitând adversarul înainte sa se întâmple exact pe dos! Sa dea insa Cerul sa se întâmple exact ce ai scris, nu si ce gândești cu adevarat! :-))))
Tataie e 3 jumate noaptea la NY si in loc sa dormi tu mori de grija echipei lu' jijjji?! Macar daca făceai si tu ceva util, mai reparai pe la casa aia din carton presat si cu sideing ieftin care sta sa cada pe tine ...
Si sa nu uitam pe al 11-lea si cel mai important: sa nu cumva sa il ia echipa eliberatului condionat jijji, fcsb! Oricine, chiar si Dinamo, numai fcsb nu! Succes baieti! :-)))
Stiu ca te doare acest adevar prezentat de mine si ca probabil atat CFR cat si Craiova gandesc la fel,ia zi mi logica ta de facultate...de ce Craiova joaca cu rezervele cu viitorul iar cu fcsb vor intra titularii?sau CFR crezi ca se vor omori cu firea,cand ei nu au facut-o nici cu Dinamo,nici cu Craiova,desi pana la aceste 2 confruntari avea sanse cel putin sa termine pe podium?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.