Alte știri din fotbal
A lăsat-o pe FCSB pentru Dinamo și dezvăluie secretul celor 2,01 metri înălțime: „Toți îmi spun «Wembanyama»”
0
Marius Coman, șocat de leșinul lui Lucescu: „Nu m-am simțit bine câteva ore”
0
FCSB a avut de departe cel mai mare profit în 2025, dar la bani din sponsorizări regina din Superliga este alta!
0
A explicat cum s-a ajuns la o asemenea eroare a lui Aioani: „Vor mai fi astfel de greșeli”
0
Știri din fotbal internațional
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Si pe Camacio la fel , la doar 22 de ani . De ce , dupa doar 6 luni . echipa franceza la care juca , l-a dat afara (nu vindut sau imprumutat sa mai ia niste bani pe el )cind putea sa-l vinda .?
Cind i-a rupt piciorul baiatului acela de la scos din fotbal si i s-a redus pedeapsa la doar 9 etape .
ahahaha .te-ai simtit si la ultimul comentariu nu ti-ai mai dat like singur? :)))))))
eu ti-am spus de ce e adulat lacatus ,nu pentru intrarile criminale cum crezi tu ,ci datorita faptului ca intr-o epoca in care cu mici exceptii si revelatii de un sezon romanilor le tremurau picioarele cand jucau cu strainezii,a aparut o echipa care pornea din minutul 1 mobilitata sa joace in viteza si sa manance din adversari,iar lacatus manca cel mai tare din ei . intrari criminale?a avut destule ,nu-i caut scuze ,dar sa spui ca ardeleanu spaima spritului a pus ghetele in cui doar din cauza lui lacatus e deja frustrare .e un defect al jucatorului lacatus ,dar un jucator nu e definit doar de un defect anume
Oficial. Pe 5 aprilie, i se acorda lui Marius Lacatus cel mai inalt grad posibil, Amiral al Flotei si numit pentru 24 de ore in functie de Capitan de submarin cu propulsie nucleara clasa Akula. Acesta este cadoul meu modest pentru "Fiara":) La multi ani, Marius Lacatus!!!
La multi ani , LACA ! - sunt de aceasi varsta cu tine - amintirea cea mai frumoasa - finala de la Sevilla cu BARCELONA - momentul penalty-urilor - se ratasera primele 2 penalty-uri de ambele parti - Executa ''fiara'' si mingea se duce violent sub bara portii , portarul Barcelonei uitandu-se cu groaza cum mingea cutremura plasa portii sale fara sa aiba nici o reactie . Restul este istorie ..... istoria singurului club din Romania , care a castigat CUPA CAMPIONILOR !!!
Vorba lui Isus - Doamne ,iarta-i ca nu stiu ce fac ! .... suntem in secolul xxi , dar ne comportam ca in xiv - multa incultura si respect indiferent de persoana , de simpatie - GSP - un ziar ce se vrea un ziar plin de activitati sportive , permite aceste postari , tinde sa dispara de pe piata .... revenim - Nu poti compara un jucator din anii 50 , cu unul ce joaca acuma , este absurd - e vorba de tehnica , viteza si alte reguli . Nu poti compara pew Dobrin cu Danciulescu ex. - fiecare a avut contributia sa in fotbal . Iar faptul ca un om tine la momentdat cu o echipa si apoi simpatizeaza cu alta , asta este alegerea sa - si la noi sunt jucatori care au jucat la Dinamo si Steaua !!!
Pai dasta ati castigat si voi ceva ptr ca nu exista STEAUA.Odata cu aparita Stelei au inceput umilintele ptr voi.Inainte de Steaua castigati si voi cupe cu echipe comunale.Penibili baietii de sub grant.
Stii tu de ce nu s-a impus la fiorentina.Ai vorbit cu Diego Della Valle si ti-a zis l-am dat afar pt ca facea faulturi.Hai sa iti zic eu ce s-a intamplat de fapt s-a dus acolo cu aere de vedeta,cu mentalitatea noastra balcanica,ca lasa ca merge si asa si putine goluri.Si normal ca aia l-au vandut,la Real Oviedo,unde a reusit sa se adapteze si a inscris si goluri si a devenit iubit si de fanii de acolo.Daca iti amintesti dupa revolutie spune-mi si mie un jucator in afara de Gica POpescu care s-a adaptat din prima la echipa unde a fost transferat.
Amintiri cu Lacatus? Am! Uite acus acus acus o ia in gura Lacatus! si Lacatus nu uita o f.... pe Mariana ta. Cam asta imi aduc aminte....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.